Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Diş İpi Çeşitleri

Farklı modelleri ile çeşitlilik sunan diş ipleri sayesinde fırçaların yetişemediği noktalardaki birikmiş besin kalıntılarını temizleyebilir ve bakımlı dişlere kavuşabilirsiniz. Güzel gülümsemenizi ortaya çıkarmanızı ve ağzınızın ferahlamasına yardımcı olan bu ürünler, her kullanıcının ağız yapısı düşünülerek özel olarak üretilir. Gündelik ihtiyaçlar arasında önemli bir yere sahip olan ucuz diş ipi modellerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen ulaşabilirsiniz.

Ağız Sağlığını Güvene Tutan Diş İpi Modelleri

Kişisel bakımın en önemli adımlarından biri olan ağız sağlığı için geliştirilen diş ipi çeşitleri, hem dişlerin arasında kalan kalıntıların giderilmesinde hem de diş etlerinin iyileşmesinde büyük rol oynar. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı ağız tiplerine uygun olarak üretilen ürünler konforlu bir kullanım olanağı sunar. Ağız ve diş sağlığı hastalıklarını engellemek ve ağız içinde yer alan bakterileri yok etmek için dişlerinizi fırçaladıktan sonra diş ipi kullanabilirsiniz.

Çeşitli modelleri ile geniş bir yelpaze sunan diş ipi modelleri, parçalanmaya karşı dirençli malzemelerden üretilir. Dirençli yapısının altında yatan yumuşacık ve süngerimsi yapı, dişlerin ve diş etlerinin zarar görmesini engeller. Bununla birlikte özel liflerle dokunan ipler, dişlerin arasında sorunsuz bir şekilde kayar. Mentollü ve naneli içerikleriyle serinlik hissiyatı veren diş ipleri ile ağzınızın ferahlamasını sağlayabilirsiniz.

Farklı Kullanıcılara Hitap Eden Diş İpleri

Malzemeye ve tasarıma göre farklılık gösteren diş ipleri, mumlu ve mumsuz olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. Ayrıca üretilen materyalin çeşidine göre tek filamanlı ve çok filamanlı olarak birbirinden ayrılır. Eğer dişlerinizin arasındaki mesafe genişse, çok filamanlı olan diş iplerini tercih edebilirsiniz. Naylon liflerin birleşmesinden meydana gelen mumlu ip modelleri, oldukça kaygan olan yapısı ile dişlerin arasında kolaylıkla hareket eder. Tek filamanlı olan modeller ise birbirine çok yakın olan dişlerin ve küçük araların dahi konforlu bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Böylece diş yapınıza göre tercih edeceğiniz diş ipleri sayesinde ağız ve diş sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Son yılların en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan kürdanlı diş ipi çeşitleri ise tek kullanımlı olma özelliğiyle öne çıkar. Nefesinizi tazelemenize ve sağlıklı bir ağza sahip olmanızı sağlayan kürdanlı modeller, sert uçları ve iki uçlu bir çubuğun arasına takılmış ipi ile protez altına dahi kolayca ulaşır ve dişlerin yüzeyini detaylı şekilde temizler. Kullanıcıların konforu için özel olarak tasarlanan ürünler sayesinde ağız sağlığınızı maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. Diş ipleri arasında geniş boşlukların ve köprülerin temizlenmesinde etkili çözüm sunan süngerli ip çeşitleri de bulunur. Bununla birlikte dişlerin güçlenmesini sağlayan ve diş minesini besleyen florürlü diş ipi modelleri de geniş ürün seçeneklerinin içinde yer alır.

Kullanım Kolaylığı Sunan Uygun Fiyatlı Diş İpi Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Diş ipleri, modeline göre tek kullanımlık ve rulo olmak üzere iki farklı şekilde tasarlanır. Makaraya sarılı halde olan ip çeşitleri, genellikle 25, 30 ya da 50 metre uzunluğuna sahip olur. İçerisinde yer alan makara sistemi ile dışarı çekerek kullanılan rulo diş ipleri, istediğiniz kadar ip kullanmanıza olanak tanır. Dişlerinizi diş aralarında biriken kirlerden arındırmak için otomatik olan diş iplerini de tercih edebilirsiniz. Bu ürünler ile parmaklarınızı ağzınızın içerisine sokmadan temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İçerisi diş ipi ile doldurulan otomatik modeller, normal diş iplerine nazaran çok daha az yer kaplar. Diş ipi fiyatları, tasarıma, malzeme kalitesine, metresine ve markasına göre farklılık gösterir.

Siz de güvenilir alışverişin adresi ÇiçekSepeti ile ihtiyacınız olan en iyi diş ipi modellerine hızlı bir şekilde ulaşabilir, ağzının temiz ve ferah olmasını sağlayabilirsiniz.