Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dış Mekan Oyuncakları

Çocuğunuzla eğlenceli ve unutulmaz anlar geçirmek istiyorsanız, çocuklarınızın evinizin bahçesi ya da balkonunda kullanabilecekleri dış mekan oyuncakları modellerinden yararlanabilirsiniz. ÇiçekSepeti’ne özel imkânlarla satın alabileceğiniz ürünler, hem okul öncesi yaştaki çocuklar hem de ilköğretim seviyesindeki küçükler için uygunluk göstermekte. Her zaman oyun parkına götürmeye fırsat bulamadığınız çocuğunuz, Türkiye’nin önde gelen oyuncak firmalarının geliştirdiği ürünleri çok sevecek.

Eğlencenin Anahtarı Dış Mekan Oyuncakları

Çocuğunuz, evinizin ya da sitenizin bahçesinde bisiklet sürmek istiyorsa ama henüz bisiklet sürme yaşlarında değilse ona araba görünümlü pedallı bisikletlerden alabilirsiniz. Kontrolü ve sürüşü oldukça kolay olan bisikletler, çocuğunuz için çeşitli güvenlik önemlerine de sahip. Çocuklarınızın dengede kalma zorunluluğu olmadan sürebileceği araba görünümlü bisikletler, sağlam yapıdaki polikarbon materyalden geliştirildiği için direk, duvar ve benzeri alanlara küçük çarpışlardan etkilenmez, aynı zamanda çocuğunuzu da korur.

Alışveriş merkezlerine gittiğinizde çocuğunuz top havuzu ve kaydıraklarda vakit geçirmekten hoşlanıyorsa, ÇiçekSepeti’nden bu ürünleri de edinebilirsiniz. Küçüklerin kendi başlarına, kardeşleriyle ve arkadaşlarıyla eğlenceli zaman geçirmelerine olanak veren top havuzları ve oyun evi, bahçenizin en önemli parçalarından biri olabilir. Boyutları ve tasarımlarıyla farklılık sergileyen kaydıraklar da benzer şekilde bahçede kullanım için gayet uygun. Hatta bebekler için üretilen mini kaydırak modellerini, çocuk odasına bile konumlandırabilirsiniz. Son derece kolay biçimde kurabileceğiniz salıncaklar da çocuklarınız için ideal seçeneklerden. Çocuğunuzun ağırlığı ve yaş aralığına uygun ebatlarda üretilen salıncaklardan bazıları portatif yapıları sayesinde taşınabilirlik kazanmakta.

Su ve Boncuk Silahlarıyla Keyifli Saatler

Ailece gerçekleştireceğiniz tatillerde, yumurcakların favori dış mekan oyuncakları arasına girebilecek su tabancası ve boncuk silahlarından da satın alabilirsiniz. Farklı modellere imza atan oyuncak markaları, özellikle su oyuncağı formundaki silahlarla çocuklarınızın keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Seçeceğiniz ürüne göre su hazneleri hayli geniş olabilen ürünleri yaz tatillerinde yanınızda bulundurmak isteyebilirsiniz. Daha büyük yaştaki çocuklarınıza ise arkadaşlarıyla birlikte takım tabanlı su savaşları yapabilecekleri gelişmiş ürünlerden alabilirsiniz. Yedek su hazneleri bulunabilen ürünler, gençlerin sıra dışı etkinlikler gerçekleştirmelerine zemin hazırlayabilir.

Evinizin bahçesinde, küçüklerin kamp yapma deneyimi kazanmalarını istiyorsanız, farklı boyutlarda ve desenlerde geliştirilen çadır çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun, kampçılığın temellerine dair bilgiler öğrenebilmesine katkıda bulunabilecek çadırları, paket içerisinden çıkan kılavuzlar sayesinde kısa sürede kurmanız mümkün. Küçükler, kamp deneyimi esnasında uçurtma uçurmak isteyebilirler. Bu noktada, formları üretildikleri malzemeler ve boyutlarıyla birbirinden ayrılan uçurtma modellerinden dilediklerinizi edinebilirsiniz. Rüzgârla âdeta dans edecek şekilde tasarlanan ürünler, çocuğunuz büyüdüğünde onun küçüklüğüne dair keyifle anımsayacağı hatıralar arasında yer alacak.

Dış Mekan Oyuncakları ile Sahil Keyfi

Yaz tatillerinde deniz kenarında çocuklarınızın güzel vakit geçirmesine yardımcı olacak dış mekan oyuncakları da üretilmekte. Her çocuğun en sevdikleri oyuncaklarından biri olan kova setleri, hem kız hem de erkek çocuklar için farklı şekillerde tasarlanmakta. Kova, kürek, tırmık, süzgeç gibi birçok parçadan oluşan kova setleri, küçüklerin kumdan kale yapabilmelerine imkân verirken sahilde, istedikleri yerden kolayca kum taşımalarına da olanak tanır. İçinde kalıp bulunan kova setleri ise çocuğunuzun, kumdan kalenin yanı sıra değişik şekiller de oluşturup sahilde yaratıcı oyunlar kurgulamasını sağlayabilir.

Çocuğunuzun sahilden sonra havuz kenarında da eğlenceli oyunlar oynaması, dış mekan oyuncakları ile mümkün. Havuz ve deniz temasına sahip köpük oyuncakları, küçüklerin arkadaşlarıyla unutulmaz anlar yaşamasına yardım edebilir. Küçüklerin çeşitli şekillerde etkinleştirerek çalıştırabilecekleri köpük oyuncakları, onların sağlığını etkilemeyecek materyallerden üretilmekte.

Eğer siz de çocuğunuzun evinizin bahçesinde güvenle oynayabileceği ve tatillerinizde yanınızda taşıyabileceğiniz dış mekan oyuncakları arıyorsanız, ÇiçekSepeti’ndeki ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz oyuncakları ÇiçekSepeti’ne özel ayrıcalıklarla satın alabilirsiniz.