Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Bebek Diş Kaşıyıcı ve Dişlik

Bebek diş ürünleri, bebeğinizin diş sağlığını korumaya yardımcı olur. Bebeğinizin yaş grubuna uygun diş ürünleri, ağız ve diş bakımı için sağlıklı çözümler sunar. Diş çıkarma döneminde bebeğinizin huzursuzluğunu gidermeyi kolaylaştıran diş kaşıyıcı modellerinden yararlanabilirsiniz. Stres faktörlerini azaltmak için dişlik, diş kaşıyıcı ve diş kaşıma eldiveni gibi ürünlere göz atabilirsiniz. Farklı yaş gruplarına özel ağız ve diş bakımı ürünleri ÇiçekSepeti’nde.

Diş Kaşıyıcı ile Diş Çıkarma Sürecini Kolaylaştırın

Bebekler, diş çıkarma dönemlerinde etrafındaki nesnelerle diş kaşımak isteyebilir. Bu da ağız sağlığına zarar verebilir ve yaralanmalara neden olabilir. Diş kaşıyıcı seçenekleri, bebeğinizin ağız yapısına ve anatomisine uygun tasarımlar sunar. Çıngıraklı ve rengarenk tasarımlardan oluşan bebek diş kaşıyıcı modelleri, bebeğinizin ilgisini çekerek keyifle kullanacağı aksesuarlar haline gelir. Sulu diş kaşıyıcılar, eğlenceli görünümleriyle aynı zamanda da kullanışlı bir oyuncak seçeneği olur. Böylece bebeğiniz zararlı olabilecek nesneleri ağzına götürme ihtiyacı duymaz. Yumuşak dokusu sayesinde nazik ve hassas dokunuşlar sağlayan diş kaşıyıcılar, bebeğinizin ağız yapısına zarar vermez. Silikon gibi içerikler konforlu bir kullanım sunmasının yanı sıra geniş bir model çeşitliliğine de sahiptir. Bu sayede çeşitli hayvan türlerini yansıtan ve sevimli figürlerle tasarlanan diş kaşıyıcılara ulaşabilirsiniz. Yıkama talimatlarına uygun olarak belli aralıklarla temizlediğiniz diş kaşıyıcılar, hijyenik kullanımıyla bebeklerin diş çıkarma evrelerini sakin bir şekilde geçirmelerine yardımcı olur.

Yumuşak dokulu bebek kitapları, bebeğinizin dünyayı tanımasına yardımcı olurken sağlıklı bir diş kaşıyıcı olarak da kullanılabilir. Diş kaşımaya uygun dokulara sahip ilk kitap seçenekleri, eğitici yönünün yanı sıra, bebeklerin diş kaşıma ihtiyacını gidermesine yardımcı olur. Böylece bebeğiniz dişlerini kaşımak için zararlı nesnelere yönelmeden sağlıklı bir çözüm yaratır.

Diş Eti Jelleriyle Ağrıyı Azaltabilirsiniz

Diş çıkarma döneminde diş etlerinde enfeksiyon ve ağrı problemleri yaşanabilir. Diş eti jellerinden yararlanarak bebeğinizin bu sorunlarına çözüm bulabilirsiniz. Enfeksiyon için etkili bir hijyen sağlayan diş eti jelleri, bakteri oluşumuna engel olur. Farklı markaların jel seçeneklerine ulaşarak bebeğinizin diş çıkarma dönemini daha rahat atlatmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz diş kaşıma işlemini tek başına yapamıyorsa diş kaşıyıcı eldivenlerden yararlanarak ona yardımcı olabilirsiniz.

Bebeklerin ağız yapısına ve anatomisine uygun olarak üretilmiş diş fırçası modellerini tercih etmeniz gerekir. Böylece bebeğinizin ağız ve diş dokularına zarar vermeden hijyenik bir kullanım elde edebilirsiniz. Bebeğiniz huzursuz hissettiğinde ona emzik vererek daha sakin bir ruh haline bürünmesine yardımcı olabilirsiniz. Diş dokusuna zarar vermediği için güvenle kullanılabilen emzik modelleri çeşitli meyve ve hayvan figürleri ile sevimli bir görünüme sahiptir. Emzik modellerine set halinde ulaşabileceğiniz gibi bu ürünleri tekli olarak da satın alabilirsiniz. Birbirinden şık emzik askısı modellerini bebeğiniz için sevimli aksesuar seçeneklerinden oluşur. Yeni bebek tebriği gibi özel günler için sevdiklerinize emzik ve emzik askısı setlerinden hediye edebilirsiniz.

Diş Bakım Setleriyle Pratik Ağız Bakımı

Bebeğinizin ağız ve diş bakımını yapmak için pratik setlerden yararlanabilirsiniz. Bu setler içerisinde diş fırçası gibi ürünlerin yanı sıra diş eti jelleri ve saklama kapları yer alır. Diş eti jelleri ile diş çıkarma döneminde oluşabilecek enfeksiyon ve ağrıyı azaltabilirsiniz. Saklama kapları, diş fırçası için hijyenik saklama koşulları oluşturur. Çantanızda pratik bir şekilde taşıyabileceğiniz bu setler, bebeğinizin ihtiyaç duyduğu her an kullanılmak üzere portatif tasarımlar sunar.

Ağız ve diş bakımı için hassas dokunuşlara ihtiyaç duyan bebekler için farklı yaş gruplarına özel olarak üretilmiş ürünlere yönelebilirsiniz. Bebeğiniz için gerekli olan tüm ağız ve diş bakımı ürünlerini ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş edebilirsiniz.