Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

La Diva ÇiçekSepeti’nde!

La Diva, 2009 yılında buklet sektörünün deneyimli isimlerinden Fehmi Kumanlı tarafından kurulmuştur. Sabun ve buklet ürünleriyle beğeni toplayan La Diva, ürün yelpazesine doğal sabun, spa sabunları, masaj sabunu, aromatik şampuan ve duş jeli, genel vücut bakım kremi gibi ürünleri ekleyerek marka hayatına devam ediyor.

La Diva ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak La Diva ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

La Diva Ürünleriyle Kendinize İyi Bakın

Sabunlar, sıvı sabun çeşitleri, duş jelleri, şampuanlar, bakim kremleri ve çeşitli bakım ürünlerini içeren setleri·yle büyük beğeni toplayan marka, farklı aroma ve içeriklere sahip. Butik sabunlar, masaj sabunları ve doğal sütlü sabunların yanı sıra şampuanlarında da lavanta, nar, kayısı, gibi doğal ve güçlü içerikler kullanıyor.

Kullanışlı hediye paketlerinden tüm kişisel temizlik ve bakımınızı yapmanıza olanak tanıyacak geniş yelpazesine La Diva, aradığınız tüm ürünleri marka çatısı altında topluyor. Siz de kişisel bakım ve temizliğinizde doğal içerikli ürünleri kullanmaktan hoşlanıyorsanız La Diva gözde markalarınız arasına girecek.

Online alışverişe özel indirimli La Diva ürünleri, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı La Diva ürünleri ayağınıza gelsin.