Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dizlik, Bileklik ve Dirseklikler

Dizlik, bileklik ve dirseklikler, eklem-kas yaralanmalarının tedavisinin yanı sıra sporcuların yaralanmasını önlemek amacıyla kullanılan medikal aksesuarlar arasında yer alır. Sporcuların konfor ve güvenliğini sağlamak için tasarlanan bu aksesuarları antrenmanlarda ve maçlarda, olası kazalardan korunmak için tercih edebilirsiniz. Her türlü ihtiyaca yanıt veren fonksiyonlara sahip olan bu ürünler, farklı renk ve model seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Siz de güvende ve konforlu hissetmenizi sağlayacak dizlik, bileklik ve dirseklik modellerini ÇiçekSepeti sayesinde uygun fiyat seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

Zengin Model Seçenekleri ile Sporcu Ekipmanları

Futbol, basketbol, tenis, fitness ve yoga gibi sporlarla ilgilenen profesyonel veya amatör sporcuların sakatlanmalarını engellemek için tasarlanan dizlik, bileklik ve dirseklikler farklı model seçeneklerine sahiptir. Herkese hitap eden seçenekler sunan bu sporcu ekipmanları arasından yaptığınız spora ve vücut yapınıza en uygun olanı tercih ederek kendinizi güvende hissedebilir, sakatlanma riskini azaltabilirsiniz.

Düşme veya darbe alma durumlarında vücudun zarar görmesini engelleyen özel dolguların bulunduğu medikal aksesuarlar, teri emen ve cildin hava almasını sağlayan özel kumaşlardan üretilir. Patella destekli dizlik modelinde olduğu gibi tamamen açık bölümleri olan ürünler de vardır. Kullanıcının anatomik yapısına göre ayarlayabileceği bileklik, dirseklik ve dizlik modelleri, vücudu saran, esnek ve konforlu materyallerden üretildiği için uzun saatler süren kullanımlarda bile rahatça hareket etme avantajı sağlar.

Koruyuculuğu Yüksek Medikal Dizlik Modelleri

Çocuklardan yetişkinlere kadar herkese hitap eden dizlikler, farklı spor dallarında dizleri korumak ve konfor sağlamak amacıyla kullanılır. Futbol, basketbol gibi sert sporlardan cross training sporlarına kadar birçok spor antrenmanında tercih edilen dizlikler, esnek yapısı ve dizi destekleyen tasarımı ile tam anlamıyla koruma sağlarken kullanıcının hareketlerini engellemez. Çorap gibi giyilebilen modellerden küçük kemerli ve cırtlı modellere kadar pek çok seçenek sunulan dizlik modelleri arasından kendiniz ve ilgilendiğiniz spor için en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Diz performansı birçok sporda hayati öneme sahiptir. Bu sebeple medikal dizlik kullanarak diz bölgesini desteklemek hem sporcunun yaralanmasını önler hem de kendini güvende hissetmesini sağlar. Dizi saran ve ısıtan bir yapıya sahip olan Ligament destekli dizlik modelleri gibi sık tercih edilen ürünlerin yanı sıra bedenli, bedensiz ve çorap formlu seçenekler de vardır. Ürünler arasında sağladığı destek seviyesine ve kullanım şekline göre farklı dizlik modellerine ulaşabilir, her bütçeye hitap eden medikal dizlik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üst Düzey Koruma Sağlayan Bileklik ve Dirseklikler

Sporculara üst düzey koruma ve konfor sağlayan bileklik ve dirseklik gibi medikal aksesuarlar sporla ilgilenmeyen kullanıcılara da hitap eder. Eklem ve kas zedelenmelerinde tedavi ve destek amacıyla da tercih edilen medikal aksesuarlar, uzun saatler boyunca aynı pozisyonda kalan bilek, kol ve dizlerde hasar oluşmaması için de kullanılır. Bilgisayar başında uzun zaman geçiriyorsanız, bileğinizin uzun süre aynı pozisyonda kalmasına bağlı olarak gelişebilecek olası hasarları engellemek ve bileğinize destek sağlamak amacıyla kendinize uygun olan medikal bileklik modelini satın alabilirsiniz.

Resim yapmak, çeşitli el işleri ile uğraşmak ve uzun süreli cep telefonu kullanımı gibi kolların yoğun olarak kullanıldığı aktivitelerde en çok hasar gören eklemler dirsekler olur. Siz de uzun süre dirseklerinizin aynı pozisyonda kalmasını veya sürekli hareket etmesini gerektiren aktivitelerde bulunuyorsanız, olası hasarları engellemek ve konforlu hissetmek için kendinize en uygun medikal dirseklik modellerine ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlı zengin ürün yelpazesi arasından ulaşabilir, tek tıkla ihtiyacınız olan ürünü sepetinize ekleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.