İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

DJ Ekipmanları

Teknoloji sayesinde yeni hobiler edinmeniz ve yeteneklerinizi geliştirebilmeniz mümkün. Özellikle amatör müzik yapımının popüler hale gelmesi, müzik alanındaki hızlı gelişmelerin bir sonucu. Neredeyse her türden müziği elektronik ortamda pek çok uygulama ve program aracılığıyla yapmak artık oldukça kolay. Evde müzik üretme konusunda kaliteli ekipmanlar edinmek en önemli ihtiyaçlar arasında. Müzik, hobileriniz arasındaysa DJ setleri, pratik aksesuarlar ve kullanışlı ses sistemlerine sahip olarak pratik bir şekilde müzik icra edebilirsiniz. ÇiçekSepeti ile ihtiyaç duyduğunuz ekipmanlar hakkında detaylı bilgi edinebilir, hızlı ve pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. İstediğiniz türden müzik yapmak için gerekli araçları ÇiçekSepeti sayesinde keşfedebilirsiniz.

Kendi Müziğinizi Üretin

Müzik, sizin için büyük bir tutkuysa ve yeteneklerinizi keşfetmek istiyorsanız, kaliteli yardımcılar edinmek sizin için yararlı olur. Pioneer DJ sistemleri, profesyonel veya amatör olarak müzik yapmanıza katkı sağlar. Aklınızdaki müziği ortaya çıkarmanızı ve yeni melodiler bulmanızı destekler. Müzik yapma sürecinde kaliteli ekipmanlara sahip olmak yaratıcılığınızı besler. Dokunmatik ekran, Windows veya Mac yazılımlarıyla uyumlu, harici batarya ve farklı adetlerde USB girişi gibi birçok farklı özellikleri bulunan ürünleri sipariş etmek, istediğiniz müziği yapabilmenizi kolay hale getirir. Orjinal ve estetik tonlar elde etmenizi kolaylaştırır. Ayrıca müzik üretme sürecinde size yardımcı olan program ve uygulamalarla sorunsuz bir şekilde çalışabilmenize olanak tanır. Müziğinizi detaylı hale getirecek öğeler arttıkça ekipmanlarınızı boyutu da aynı oranda artar. Bu ekipmanlar için odanızın bir köşesini ayırmak sizin için yararlı olabilir. Evinizde müzik yapmak için ayırdığınız alan kısıtlıysa ve müziğe yeni başlıyorsanız ÇiçekSepeti’nde farklı ebatlarda DJ setleri de bulunur. Ergonomik yapıda olan kaliteli DJ setlerini tercih etmek sizin için daha uygun. Aradığınız teknik özelliklere sahip çeşitli DJ ekipmanları ve ses sistemlerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilirsiniz.

Ses Sistemleri ve İşlevsel Yardımcılar

Kendi müziğinizi yaratmak kadar önemli olan bir başka unsur, doğru ses araçlarıyla ürettiğiniz müziği tecrübe etmek. Yalnızca üretim sonrası değil, üretim sırasında da doğru ve kaliteli ses almak, müziğinize büyük oranda katkıda bulunur. Şarkı söylemekten keyif alıyorsanız, müziğinize kendi sesinizi eklemeniz yaratıcılığınızı artırır. Kendi sesinizi en doğru biçimde alabilmek için özel olarak tasarlanmış ayarlanabilir mikrofon sehpaları edinebilirsiniz. Mikrofon sehpaları, mikrofonunuzu sabitlemenize kolaylık sağlar. Ekleyeceğiniz ve üreteceğiniz ses kalitesinin maksimum düzeyde olması büyük bir önem taşır. Bu yüzden dayanıklı kablolara sahip ekipmanlar edinmek, verimli çalışmalar yapmanıza ve uzun vadede müzik üretebilmenize yardımcı olur. Birbirinden farklı giriş ve özelliklere sahip markaların kablo modellerini detaylı bir şekilde ÇiçekSepeti’nden inceleyebilir, pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. Ayrıca çalışmanızı test etmek için kullanışlı bir hoparlör satın alabilirsiniz. Üretim sürecini tamamladıktan sonra sevdiklerinizle birlikte müziğinizi dinleyebilirsiniz.

Eğlenceyi Evinize Taşıyın

ÇiçekSepeti’nde yaratım sürecini kaliteli hale getirmeye yardımcı olan için çeşitli aksesuarlar mevcuttur. Kaliteli ışık sistemleri, hem müziğinize hem de evinize renk katar. En sevdiğiniz renkleri müzik ürettiğiniz alana yansıtmak motivasyonunuzu yükseltir. Pratik bir şekilde tavana monte edebileceğiniz ışık sistemleri, yarattığınız müziği dinlerken sahnede gibi hissetmenizi sağlayarak müzik deneyiminizi güçlendirir. Müziğe duyarlı bu ışık sistemleri, aynı zamanda uzaktan kumanda kontrolü özelliğine sahip olduğundan, kolay bir şekilde odanızın atmosferini istediğiniz şekilde değiştirebilmenize yardımcı olur. Evinizde konser verme hissini yaşamak için aradığınız ışık sistemlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.Kaliteli ekipmanlarla kendi müziğinizi keyifle üretebilirsiniz. ÇiçekSepeti güvencesiyle ses ekipmanları ve aksesuarları hakkında bilgi sahibi olabilir, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri kolayca sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.