Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
BURADAN
BAŞLAYIN

DKNY Parfüm

Size kendinizi tüm gün taptaze ve canlı hissettirecek DKNY parfümlerle kokunuz imzanız olsun. 

Yeni bir ortama girdiğinizde, bir davete katıldığınızda ya da günlük hayatın dinamiğine kapılmış giderken kokunuz fark edilmenizi sağlıyor. Her ortamda dikkatleri çekmenize olanak tanıyan zengin kokularıyla DKNY parfümler ÇiçekSepeti güvencesiyle adresinize teslim ediliyor. 1992 yılından beri birbirinden güzel kokular piyasaya süren marka, ürettiği parfümlerin gücü sayesinde kült markalarla eş statüde görülüyor. New York'un çok kültürlü, sofistike ve daima canlı atmosferinden esinlenen parfümler size kendinizi ferah hissettirecek alternatifler sağlıyor. Siz de DKNY parfümlerin zamanın ritmini yakalayan ayrıcalıklı kokularını deneyimlemek istiyorsanız siparişinizi ÇiçekSepeti üzerinden kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 

Onlarca Farklı Ürün Bir Arada Sizleri Bekliyor

Egzotik çiçeklerden kavruk baharatlı kokulara, ferah meyve kokularından doğanın kalbinden çıkma odunsu kokulara kadar birbirinden iddialı seçenekler arasından size en çok yakışacak ürünü seçebilirsiniz. Dişil ve eril enerjiyi harekete geçiren güçlü parfümler, size kendinizi koku yoluyla ifade etme fırsatı tanımakla kalmayıp girdiğiniz her ortamda fark edilmenize de yardımcı olur. 

Konu parfüm seçimi olduğunda üst, kalp ve dip notalarda hangi aromaların olduğuna bakmanız önerilir. Zira notalar, parfümlerin size yaşatacağı deneyimi çok katmanlı hale getirir. Temiz tene ve giysilere uygulanması önerilen parfümler ilk sıkıldıklarında aldığınız yoğun koku üst notalara işaret eder. Yerini birkaç dakika içinde kalp notalara bırakan üst notalar, bir kokuyu denerken ilk kokladığınız aromaları barındırdığı için incelikle formüle edilir. Kalp notaların etkisiyse yaklaşık birkaç saat sürer. En son ortaya çıkan ve etkisi günün geri kalanında devam eden alt notalar, parfümün en güçlü yanını ortaya koyar. Birden fazla kokuyu tecrübe etmenizi sağlayan bu detayları göz önünde bulundurarak siz de kendiniz için en ideal tercihi yapabilirsiniz. 

30. ml ve 100 ml. arası şişeleri olan DKNY parfümler farklı kullanım tercihlerine cevap verir. Daima çantanızda bulundurmak isteyeceğiniz 30 ml. çeşitleri gittiğiniz her yere sizinle birlikte gelir. Parfüm dünyasının en çok satılan ürünlerinden olan DKNY parfümler zarif şişe tasarımlarıyla da beğeni toplar. Dizaynında yoğun olarak metal ve cam kullanılan şişeler, eş derecede şık kutular içinde gönderilir. Hem göze hem de burna hitap edebilen parfümleri dilerseniz sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz. 

Hayran Kalacağınız DKNY Parfümler

O mükemmel kokuyu ararken tercihinizi DKNY Edp. ya da DKNY Edt. ürünleri arasından yapabilirsiniz. DKNY Edp. ürünlerin kokuları daha yoğun olmalarıyla öne çıkıyor. Eğer bir parfümün koku yoğunluğu kalıcılığı kadar önemliyse, siz de tercihinizi DKNY Edp. ürünlerinden yana kullanabilirsiniz. Kalıcılığa önem verseniz de daha az yoğun ve ferah kokuları tercih ediyorsanız DKNY Edt. parfümleri seçmenizi öneriyoruz. Edp. ürünlerin esans oranları Edt. ürünlere göre daha yoğun olduğu için aradaki farkı da buradan kaynaklanıyor.

DKNY parfümlerin sunduğu ayrcalıklı koku dünyasını doyasıya deneyimlemek için birden fazla ürün de sipariş edebilirsiniz. O gün kendinizi nasıl hissettiğinize bağlı olarak ya da girdiğiniz ortamlara göre kokunuzu değiştirebilirsiniz. Eşsiz bir koku dünyasının kapılarını siz ve sevdikleriniz için DKNY parfümler, birer hediye alternatifi olarak da göz dolduruyor. Sevdiklerinize onları gölgeleri gibi takip edecek bir koku hediye ederek, onlara daima yanlarında olduğunuz mesajını da verebilirsiniz. 

DKNY parfümleri almak için sebebiniz ne olursa olsun, çok farklı satın alma taleplerine cevap verir nitelikteki onlarca ürünü ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz. beğendiğiniz ürünün satın alma işlemini tek tıkla güven içinde tamamlayabilir ve ayrıcaklıklı kokuların tadını çıkarabilirsiniz.