Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Doğrayıcı Rondolar

Doğrayıcı rondo, işlevsel küçük mutfak aletleri arasında ilk sıralarda yer alır. Sert sebze ve meyveleri sizin yerinize saniyeler içerisinde istediğiniz boyuta getirir. Rondoların hem manuel hem de elektrikli seçenekleri mevcuttur. Her seçenek, yemek hazırlığı süresini kısaltarak, servis aşamasına daha erken geçmenize yardımcı olur. Rondolar, bıçak, gövde ve doğrayıcı hazne olmak üzere üç parçadan oluşur. Farklı hazne büyüklüğü seçeneklerinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve en ucuz doğrayıcı rondo modellerini ÇiçekSepeti sizler için bir araya getiriyor.

Doğrayıcı Rondo Çeşitleri

Doğrayıcı rondo modelleri, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olarak seçebileceğiniz birçok farklı tasarıma sahiptir. Manuel modeller, elektrik yerine sizin uygulayacağınız güçle çalışır. Elektrikli ürünlere göre daha ekonomik olan fiyatlarla avantaj sağlar. Ürünün kullanımı için fişe takılması gerekmez. Bu sayede manuel doğrayıcı rondoyu her yerde kullanabilirsiniz. Kullanım için yay kanatlarını aşağı doğru çekmek ya da üst mekanizmaya dokunmak yeterli olur. Elektrikli rondo modelleri ise mutfak robotuna benzer şekilde çalışır. Ancak, boyutları çok daha küçük olmasına rağmen doğrama işlevi konusunda maksimum performans gösterir. Doğrayıcı rondoları kullanmak için tek yapmanız gereken güç düğmesine dokunmaktır. Elektrikli doğrayıcı rondo fiyatları, ürün özelliklerine, güç seçeneklerine ve doğrayıcı haznesinin kapasitesine göre değişiklik gösterir.

Doğrayıcı Rondo Kullanımı

Doğrayıcı rondo modellerinde istediğiniz sonucu elde etmeniz için sebzeleri doğramadan önce küçültmeniz yeterlidir. Soğan ve patates gibi büyük sebzeleri dörde bölmeniz genellikle performans için uygun olur. Ürünlerin her biri farklı stile ve boyutlara sahiptir. Ancak sağlam bıçakları sayesinde her biri doğrama, öğütme ve kıyma işlevini, maksimum performans ile yerine getirir. Yiyeceklerinizi istediğiniz boyutlara getirmenize yardımcı olur. Örneğin kuru yemiş gibi yiyeceklerinizi öğütmek isterseniz rondoyu, dört veya beş defa kısa aralıklarla çalıştırabilirsiniz. Kıyma ve rendeleme işlevleri için çalıştırma sayısını daha kısa tutabilirsiniz. Rondonuza yerleştirmemeniz gereken yiyeceklere ve marka tarafından belirlenen çalışma süresine özen gösterirseniz ürün performansını kaybetmeden uzun yıllar çalışmaya devam eder.

Doğrayıcı rondo temizlik ve bakımı oldukça kolaydır. Birçok ürünün doğrayıcı haznesini bulaşık makinesinde, doğrayıcı bıçağını ise akan suyun altında rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Ürünlerin tamamının bıçağı paslanmaz çelikten üretildiği için gıdalarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Doğrayıcı haznenin cam ve plastik seçenekleri mevcuttur. Hazne kapasitesinde, 500 ml ile 2000 ml arasındaki seçeneklerden ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Doğrayıcı Rondo Kullanım Alanları

Doğrayıcı rondo, bıçak kullanımını azaltmanız ve yiyecek hazırlık süresini kısaltmanız için sizlere kolaylık sağlar. 200 W ile 600 W arasındaki motor gücü seçenekleri, rondonun çalışma süresini doğrudan etkiler. Zaman tasarrufu için motor gücü ve hazne kapasitesi yüksek olan rondolara göz atabilirsiniz. Bazı hazne kapasitesi yüksek modeller, çift katlı hazne sunar. Çift katlı hazne aynı anda iki farklı ürünü birbirine karıştırmadan doğramanıza yardımcı olur.

  • Çorba, güveç ve sebze yemekleriniz için soğan, sarımsak, kereviz ve havuç gibi sebzeleri doğrayabilirsiniz.
  • Taze yeşillikler ile değişik soslar elde edebilirsiniz.
  • Kalan ekmeklerinizi ve keklerinizi değerlendirmek üzere küçük parçalara bölebilirsiniz.
  • Fındık ve fıstık gibi kuruyemişleri ezme haline getirerek lezzetli ve sağlıklı tariflerde kullanabilirsiniz.
  • Köfteleriniz için et ve tavuk kıyması hazırlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve kullanışlı rondo modelleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekler. Sizler de mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha keyifli hale getirecek ve size zaman tasarrufu kazandıracak ürünlerden birini incelemek isterseniz, sizler için bir araya getirilen ürünlere göz atabilir ve dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.