İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Doğruluk mu Cesaret mi Oyunu

Doğruluk mu cesaret mi oyunu bir döneme damgasını vuran ve günümüzde de popülerliği halen devam eden kutu oyunlarından birisi. Arkadaş gruplarının birlikte eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan kutu oyunları, boş zamanları değerlendirmek adına en keyifli seçenekler arasında. Parti, doğum günü, yılbaşı ve her türlü arkadaş toplantısında en büyük eğlenceniz olmaya aday doğruluk cesaretlik oyunu, sosyalleşme bakımından da büyük fayda sağlar. Bu keyifli yetişkin kutu oyunun tüm çeşitlerini ÇiçekSepeti’nide bulabilir, kaliteli ve ucuz doğruluk mu cesaret mi oyunlarını hemen sipariş verebilirsiniz.

En Eğlenceli Doğruluk mu Cesaret mi Oyunu Çeşitleri

Şişe çevirme oyununda masaya düz bir şekilde konumlanan özel platform üzerinde doğruluk, cesaret, tekrar çevir, pas gibi kısımlar yer alır. Bu platformun üzerinde bulunan şişeyi çevirdiğinizde şişenin ağzı hangi kısma denk gelirse, orada yazan talimatı yerine getirmek üzerine kurulu olan bu oyunda seçimleriniz belirleyici olur. Doğruluk yazan kısma gelirseniz, arkadaşlarınız sizden sordukları sorulara doğru bir şekilde cevap vermenizi bekler. Cesaret kısmında ise, onların sizden istediği her şeyi eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekir. Bu şekilde onlarca tur dönebilir, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Doğruluk mu cesaret mi oyununun tüm çeşitlerini her yerde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Masa üzerinde, yerde, kumsalda ve bunun gibi birçok alanda arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Az parçadan oluşan hafif ve kompakt tasarımları ile oyunu dilediğiniz yere götürebilir, tatil çantanıza ekleyebilirsiniz. Bu oyun sayesinde arkadaşlar birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı bulabilir. Bireysel olarak ise kendi sınırlarınızı görmeniz ve kendinizi keşfetmeniz adına kişisel gelişiminize de katkı sağlayabilir.

Fark Yaratan Doğruluk mu Cesaret mi Oyunları

En keyifli grup oyunlarından olan doğruluk cesaret oyunu genellikle şişeyle oynansa da, farklı dizaynlardaki çeşitleri de rağbet görür. Şişe yerine iki büyük zardan oluşan ve zarı atan kişinin soruları sorduğu bir düzene sahip olan bu çeşitte, doğruluk ve cesaret seçimini zarlar belirler. Bu oyunda sorular ve cezalar oyuncuların geniş hayal gücüne kalır.

Jenga tarzı bir denge oyunu olarak dikkat ve koordinasyon gerektirirken, aynı zamanda büyük cesaret isteyen görevleri yerine getirmenizi de bekler. Oyun içerisinde 51 blok bulunur ve bu blokların üzerinde farklı erotik cezalar yer alır. Özel ahşap kutusu ile şık bir görünümü olan bu sıradışı yetişkin oyunu, arkadaşlarınıza esprili bir hediye vermek için ideal seçim olabilir.

Doğruluk mu Cesaret mi Oyun Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde!

Klasik doğruluk mu cesaret mi oyununun dışında farklı tasarımlardaki çeşitler de oldukça ilgi çeker. Sosyal medya etkileşimli şişe çevirmece kutu oyununda, oyuncular şişeyi çevirince kendilerine denk gelen görevleri popüler sosyal medya platformları üzerinden gerçekleştirir. Yeşil, sarı ve kırmızı görevler oyunun zorluk derecesini belirtir. Birbirinden eğlenceli yüzlerce eylemle oyuncuların cesaret dolu hamlelerini bekler.

Spiritüel alemlere meraklı olanlar, ruh çağırma tahtası çeşitlerini oldukça ilgi çekici bulur. Ailece oynayabileceğiniz yaratıcı kutu oyunları arıyorsanız kelime oyunu, büyük mirasçı grup oyunu, milyoner oyun seti, kim bul bakalım gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca monopara, lok lok oyunu, cennet bahçesi güzel ahlak kutu oyunu, doğal ahşap corridor strateji oyunu gibi eğlenceli oyun çeşitlerine bir şans verebilirsiniz. Siz de tüm bu masa oyun takımlarını ve en iyi doğruluk mu cesaret mi oyunlarını ÇiçekSepeti sayesinde online olarak satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.