İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Doğuş Çay ÇiçekSepeti’nde!

1985 yılında dökme çay ile sektöre giriş yapan Doğuş Çay, ilerleyen yıllarda poşet çay, yeşil çay ve bitki-meyve çayları üretimiyle yatırımlarına devam etti. Rize'de 5 adet çay işleme ve Ordu'da 1 adet paketleme fabrikasıyla yıllık 50 bin ton üretim kapasitesine sahip olan Doğuş Çay; yeniliklere hızla uyum sağlayan dinamik yapısı ve sürekli yükselen grafiğiyle özel sektörün lider markası konumuna ulaştı.

Doğuş Çay, en çok tercih edilen ürünleriyle ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da!

En Güzel Çaydan Ötesi Doğuş Çay

Doğuş Çay, 1994 yılında çay kategorisini desteklemek ve ürün portföyünü genişletmek amacıyla şeker sektörüne giriş yaptı. Çayın yüzeyinde köpük ve yağ bırakmayan, el değmeden üretilen Doğuş Şeker, çay keyfinin de en büyük tamamlayıcı tadı olarak tüketicilerinin vazgeçilmez tatlarından. 2013 yılında stratejik bir kararla, uluslararası bir satın alma işlemiyle cips kategorisine de giriş yapan Doğuş Çay, Pendik’teki fabrikanın yanı sıra Türkiye’nin en modern cips fabrikalarından birini Aksaray OGS’de kurdu. Daha kaliteli ve yüzde yüz yerli cipslerle tüketicilerini buluşturan Doğuş Çay; Patos, Cipso, Çerezos ve Chips Master ile her damak zevkine uygun tatlar sunarken, cips severlerin de vazgeçilmezi oluyor.

2008 yılında salça üretimiyle faaliyet alanlarını genişleten Doğuş Çay, Türkiye’de kaliteli domates tarımının gerçekleştirilmesine öncülük ederken, salçalarıyla da yemeklere kalite ve lezzet katıyor. Deneyimli marka, 2016 yılında uzun soluklu ve yoğun bir Ar-Ge çalışmasının sonucunda ice tea ve limonata kategorisine de giriş yaptı. Ürünleriyle sıcak çaydaki uzmanlığını ve iddiasını soğuk içecek kategorisine de taşıdı.

Geniş ürün yelpazesi ve güvenilir tadıyla Doğuş Çay, online alışverişe özel indirimlerle sizleri bekliyor. Evinizin konforunu terk etmeden alışverişinizi tamamlamak için hemen siparişinizi oluşturun!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.