Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dolap İçi Raflar

Dolap içi düzenleyici raf modelleri çeşitli alanlarda istediğiniz duruşu sağlamanıza imkan tanıyan oldukça işlevsel ürünlerden biridir. Farklı materyalleri ve boyutları ile istediğiniz kaliteyi size sunan bu ürünleri mutfak dolaplarınızda ya da kıyafet dolaplarınızda rahatlıkla kullanabilir, düzenli olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bunun için siz de çeşitli tasarımları ile her türlü ihtiyacınıza cevap veren dolap içi raf modellerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilir, aradığınız düzene kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Yapıları ile Dolap İçi Raf Modelleri

Dolap içi raf modelleri tek ya da çok katlı olarak karşınıza çıkabilir. Açılıp kapanabilir ya da sabit ayaklara sahip olabilen bu ürünleri mutfak dolaplarınıza yerleştirerek tabak ya da bardaklarınıza daha kolay ulaşabilir, düzenli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bunun yanında ayakları aracılığı ile rahat geçirilen ve üst kısımda yer alan raflar da bulunur. Dolapların boşta kalan üst kısımlarını da değerlendirmenizi sağlayan bu yöntem geniş alanlara sahip olmanızı sağlar. Ayrıca tava ve tencere gibi ürünlerin dolapların içinde daha düzenli bir şekilde durmasını ve bir ürünü rahatça almanızı sağlayan modeller de vardır. İstediğiniz düzenli görüntüyü mutfak dolaplarınızda size sunan dolap içi raflar, banyo gibi alanlarda da kullanışlı olacak modellere sahiptir. Ön kısmı kısa sepet şeklinde tasarlanabilen ve daha farklı modelleri de bulunan raflara deterjan, toz bezi gibi birçok ürünü koyup dolaplarınızda üst üste yerleştirebilir, küçük alanlarda geniş kullanım alanları oluşturabilirsiniz. Kıyafet dolaplarınızda tercih edebileceğiniz askılı dolap içi raf modelleri de bulunur. Askılı kısımları da raf olarak değerlendirebileceğiniz bu ürünler ile her türlü kıyafetinizi rahatça saklayabilirsiniz. Farklı alanlarda işlevsel kullanım alanlarına sahip olan dolap içi rafları ile siz de rahatlığın ve güzel görüntünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Dayanıklı Malzemeleri ile Dolap İçi Raflar

Dolap içi düzenleyici raf modelleri kullanım alanlarına göre çeşitli materyaller ile üretilir. Mutfaklarda tercih edebileceğiniz ve çeşitli tasarımlara sahip olabilen raflar genelde metal malzemeden oluşur. Çeşitli ağırlıklara sahip olan tabak, bardak ve tencere gibi ürünleri yerleştirebileceğiniz dolap içi rafların üst kısmı kalın ve sert plastikten ve ayakları metalden oluşan modelleri de bulunur. Sepet raf modellerini de genelde metal malzeme ile bulabilirsiniz. Bu şekilde dayanıklı yapıda üretilen ve tasarımları ile dolap içlerini düzenleyebileceğiniz raflar çeşitli renklere de sahiptir. Banyo dolaplarında ya da mutfaklarınızda deterjan koymak, buzdolabında meyve ve sebzelerinizi yerleştirmek için tercih edebileceğiniz dolap içi düzenleyici sepet raf modelleri, plastik yapıları ile beğeninize sunulur. Bunun yanında hafif yapılı olması ve katlanabilir özellikte olması nedeniyle gardrop gibi alanlarda kullanabileceğiniz dolap içi askılı raf modelleri de plastik yapılıdır. Kalın plastikten oluşan bu ürünler herhangi bir esneme yapmadan kıyafet ve eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilir.

Dolap İçi Raf Fiyatları

Dolap içi raf modelleri boyutlarına ve kullanılan malzemenin yapısına göre çeşitli fiyatlandırmalara sahip olabilir. Küçük yapılı ve tek katlı, plastikten oluşan dolap içi raflar metal ürünlere göre daha uygun fiyatlı olarak karşınıza çıkar. Kaliteli duruşu ile eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilen bu ürünlerin dışında metal tel sepet formundaki askılı raflar da boyutlarına göre kendi içinde farklı fiyatlara sahiptir. Her ne kadar farklı fiyatlandırmalara sahip olsa da dolap içi raf modelleri uygun fiyatlı yapıları ile bütçenizi zorlamayan ürünler arasında yerini alır. Siz de evinizde düzenli bir ortam oluşturmak ve eşyalarınızı rahatlıkla saklamak istiyorsanız ÇiçekSepeti üzerinden birbirinden farklı ve ucuz dolap içi raf modellerini inceleyebilir, bütçenize uygun ürünleri güvenilir şekilde satın alabilirsiniz.