İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dolma Kalemler

Dolma kalemler, yazmayı ve nostaljiyi sevenler için popüler yazım gereçlerinin başında geliyor. Modası hiç geçmeyen dolma kalemler hem klasik hem de modern tarzlarda pek çok farklı tasarıma sahip. Gün geçtikçe bu tasarımlara yenileri eklenmeye devam ediyor. Dolma kalem çeşitlerini günlük yaşamda kullanabileceğiniz gibi özel modellerle hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz.

Mürekkep Dolum Sistemlerine Göre Dolma Kalemler

Dolma kalem seçimi yaparken mürekkep dolum sistemlerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Pratik kullanım için farklı renklerde mürekkep kartuşları bulunur. Kalem markası ve modeline göre özelleşmiş kartuşlar kullanabilirsiniz. Bazı dolma kalem tasarımları ise standart kartuşlarla uyumludur. Kalemin yapısına uygun dönüştürücülerden yararlanarak şişe mürekkepleri de tercih edebilirsiniz. Konvertör olarak da bilinen dönüştürücüler tıpkı kartuş gibi kullanılabilir. Kendinden pistonlu mekanizmaya sahip tasarımlarda ise kalemin gövdesine kolaylıkla mürekkep çekebilirsiniz. Dolma kalemin uç kısmı şişe mürekkep içerisine daldırılarak yeterli miktarda mürekkep dolumu yapılabilir. Kullanışlı hediye seçeneklerine ihtiyaç duyuyorsanız mürekkep içeren dolma kalem setlerine yönelebilirsiniz. Hem şişe mürekkep hem de kartuş bulunduran setlerle verimli ve keyifli bir yazım deneyimi kazanabilirsiniz.

Farklı Uç Boyutlarını Tercih Edebilirsiniz

Dolma kalemler kalınlıklarına göre EF, F, M, B gibi uç seçeneklerine sahip. Günlük kullanım için ince uçlu modeller tercih edilebilir. Kaligrafi uygulamaları yapmak içinse eğik ve kesik uçlara yönelebilirsiniz. Yuvarlak ve düz uçlu dolma kalemleri, imza kalemi olarak kullanabilirsiniz. Farklı markalar, değişebilir uçlu dolma kalem modelleriyle oldukça popüler. Tercihinize göre uç değişimleri yapabileceğiniz modeller ile kaleminizi kişiselleştirebilirsiniz. Altın ve çelik gibi materyallerden üretilmiş uçları kullanabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtabileceğiniz Dolma Kalem Tasarımları

Dolma kalemler, nostaljik yazım araçları olarak bilinse de günümüze uyarlanmış pek çok modern tasarım da mevcut. Modern tasarımlarda dayanıklı plastik materyaller kullanılarak günlük dolma kalemler farklı çeşitlere sahip Modern dolma kalemlerde genellikle geçmeli kapak sistemleri kullanılır. Klasik tasarımlarda ise çevirmeli kapak sistemleri daha popülerdir. Dolma kalem modellerinde hemen hemen her tarza hitap edebilen desen ve model seçenekleri yer alır. Şeffaf materyallerden üretilmiş kalemler ile yenilikçi bir tarz benimseyebilirsiniz. Dolma kalemlerinizi uyumlu kılıflarla tamamlayabilirsiniz.

Dolma Kalem Setleri ile Kişiselleştirilmiş Hediyeler

Dolma kalemler, uyumlu ve şık tükenmez kalem tasarımları ile setler oluşturabiliyor. Bu setleri kendiniz kullanabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye ederek hoş sürprizler yapabilirsiniz. Kalem setleri kutularına dilediğiniz notu yazdırabilirsiniz. Böylece doğum günü, yıldönümü ve yeni iş tebriği gibi kutlamaları yaparken hoş ve unutulmaz hatıralar bırakabilirsiniz. Ahşap kutulu setleri tercih ederek hediyenize nostaljik bir hava kazandırabilirsiniz. Bazı dolma kalem modellerinin üzerine de isim ya da not yazdırabilme imkanınız var. Dolma kalem setlerine şık defter tasarımları da eşlik edebilir.

Ofislerin Vazgeçilmezi Kaideli Dolma Kalemler

İş hayatında not alma ve imza atma gibi uygulamalar sıklıkla yapıldığı için masaüstü kalemler sıklıkla kullanılır. Pratik kullanım sunan masaüstü dolma kalem tasarımları, çalışma ortamları için hoş bir detay. Kaideli dolma kalem tasarımlarını dilediğiniz gibi kişiselleştirerek ofis ortamını keyifli hale getirebilirsiniz. Kaide kısmına isim ya da not yazdırarak şık bir hediye seçeneği elde edebilirsiniz. Tüy kalem detayıyla tasarlanmış divit kalemler de bu kategoride değerlendirilebilir. Aynı zamanda nostaljik ve göz alıcı bir hediye seçeneği olan divit dolma kalem tasarımları, masaüstü kalemleri arasında oldukça popülerdir. Yazım keyfini üst düzeyde yaşamak istiyorsanız dolma kalem tasarımları arasından tarzınıza ve ihtiyacınıza hitap eden seçenekleri sipariş edebilirsiniz. ÇiçekSepeti ile farklı markaların şık ve kullanışlı dolma kalemleriyle buluşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.