İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dolphin ÇiçekSepeti'nde!

1970 yılında kurulan Dolphin markası, ürettiği kullan at eldivenler ile setöründe öncü. Kaliteli lateks eldiven üretmeye devam eden Dolphin markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Nitril, latex, şeffaf, vinyl tek kullanımlık eldivenler üreten Dolphin markası, ürünlerini doğal lastikten üretiyor. Sağlık sektöründe, endüstride, yemek sektöründe eldivenlerini kolaylıkla kullanabileceğiniz Dolphin markası; farklı kullanım amacına göre ürünlerini geliştiriyor. Siz de uygun fiyatlı Dolphin ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Eldiven Kategorisinin Öncüsü Dolphin Ürünleri

Ele kolaylıkla takılabilen, farklı bedenleri bulunan, dayanıklı malzemeden üretilen Dolphin markasına ait eldivenler, sizi hem istenmeyen dış etkenlerden koruyor hem de hijyenik koruma sağlıyor. Pudralı ve pudrasız olarak üretilen lateks eldivenler, pudraya karşı alerjik reaksiyon gösteren kişilere özel olarak geliştirilen vinyl eldivenler, renklerine göre farklı sektörlerde kullanılabilen nitril eldivenler, Dolphin markasının güvencesi ile üretiliyor. İndirimli Dolphin ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Dolphin marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Dolphin ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

İster günlük hayatınızda, ister profesyonel yaşamınızda, ev ve ofis gibi alanlarda kullanabileceğiniz Dolphin marka kullan at eldivenler sizi bekliyor. Siz de Dolphin ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Dolphin ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.