Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dolu Akülü Araba Modelleri Çiçeksepeti’nde!

1960’larda tahta oyuncaklar, teneke arabalar ve bez bebeklerin toptan satışı ile oyuncak dünyasına giriş yapan Dolu Oyuncak, 1980’lerden sonra binlerce ithal oyuncaklar sunarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Farklı yaş gruplarındaki çocuklar için oyuncaklar sunan marka; Avrupa Birliğince akreditasyonu kabul edilmiş test laboratuvarlarına üretim öncesi ve sonrası test ettirerek ürünlerini sunmaktadır.

En yüksek kalitede ve sağlıklı oyuncaklar sunmak için çalışan markanın ürünlerinin tamamı CE işaretlidir ve Avrupa Birliği tarafından gerekli olan ürün özelliklerine sahiptir. Oyuncaklar arasında sunulan akülü araba çeşitleri ise en çok tercih edilen ve beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Fiyat performans olarak oldukça başarılı olan ürünler sunan markanın akülü araçlarını tercih ederek siz de çocukları mutlu edebilirsiniz.

Performansı Yüksek Dolu Akülü Araba Modelleri

Akülü arabalar, güç ve özellik olarak farklı seçeneklerde sunulan ürünlerdir. Büyük arazi aracı şeklinde tasarlanan modeller genelde 12V gücündedir ve daha yüksek güç sağladığından yaş olarak biraz daha büyük çocuklara hitap etmektedir. Küçük yaştaki çocukların kullanımı için ise uzaktan kumanda ve ekstra güvenlik önlemleri sunmaktadır. Spor araba modellerine benzer tasarımda olan 6V modeller ise daha çok küçük yaşlara hitap eder. Tasarım olarak oldukça şık olan bu modeller, güç olarak iyi olsa da 12V kadar güçlü değildir. Seçim yaparken akülü arabanın gücü ve taşıma kapasitesine bakmanız faydalı olacaktır.

Akülü arabaların güç ve taşıma kapasitesi dışında ekstra özellikleri de önemlidir Bluetooth bağlantısı, uzaktan kumanda, ses sistemi, korna gibi birçok özellik modellerde sunulmaktadır. Bu tarz özellikler hem çocukların dikkatini çekmekte hem de sürüş keyfini artırmaktadır. Çocukların seveceği renk ve tasarımlarda sunulan akülü arabaları tercih ederek çocukların motor becerilerinin gelişmesine de ve öz güvenlerinin artmasına da yardımcı olabilirsiniz.

Dolu akülü araba modellerini uygun fiyatlarla Çiçeksepeti’nde bulabilir ve güvenle sipariş edebilirsiniz.