Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Domestos ÇiçekSepeti'nde!

Domestos hijyen sağlayan yoğun bir içeriğe en çok tercih edilen temizlik ürünlerinden biridir. Koyu bir kıvamı bulunan Domestos yüzeye tutunarak uygulandığı alandaki mikropları yok eder. Uzun süreli hijyen sağlamanıza yardımcı olan Domestos, sıvı ve sprey formdaki çeşitleriyle kullanım kolaylığı verir. Markanın ürünleriyle evinizi pratik biçimde temizleyebilirsiniz. Silinebilir her yüzeyde kullanabileceğiniz Domestos ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Uzun Süreli Hijyen Sağlayan Domestos Çeşitleri

Domestos yeni ve güçlü formülü sayesinde silinebilir her yüzeyde etkili bir temizlik işlemi yapmanıza yardımcı olur. Banyo ve mutfak gibi sık kirlenen alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zararlı organizmaları yok eden Domestos gündelik kullanım için uygundur. Domestos ürünleri arasında yoğun kıvamlı çamaşır suyu, yer temizleyiciler, banyo ve mutfak köpükleri ve hijyenik yüzey spreyleri vardır. Domestos sprey çeşidini sık dokunduğunuz alanların ve eşyaların üzerine uygulayabilirsiniz. Çamaşır suyu içermeyen hijyenik sprey yüzeylerde renk değişimine yol açmaz.

Domestos çeşitleri hoş kokulara sahiptir. Evinizi markanın ürünleriyle temizlediğinizde etrafa ferah bir koku yayıldığını hissedebilirsiniz. Çok amaçlı sprey çeşitleri arasında mutfak için özel formüle edilen ürünler bulabilirsiniz. Yağ ve kir kalıntılarını kolayca temizleyen Domestos özellikleri bakımından büyük beğeni kazanır. Köpük formdaki ürünler banyo temizliği için oldukça idealdir. Klozet, lavabo ve duşakabin temizliğinde bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Domestos Ürünleri

Domestos ürünleri arasında hijyenik yüzey temizleyici mendiller de vardır. Anlık temizlik için bu pratik mendillerden kullanabilirsiniz. Doğa dostu bir içeriğe sahip olan klorsuz Domestos çeşitlerini de genel ev temizliği için tercih edebilirsiniz. Ferahlatıcı bir kokusu bulunan yüzey temizleyicilerle etkili bir temizlik işlemi yapabilirsiniz. Domestos yorumlarını inceleyerek markanın ürünlerini daha önce kullanmış olanların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Domestos kampanyaları sayesinde genel ev temizliğinde kullanabileceğiniz ürünlere bir arada ulaşabilirsiniz.

Domestos fiyatları her bütçeye uygun düzeylerdedir. Fiyatlar ürün çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Sprey, sıvı, jel formdaki Domestos ürünleri sayesinde genel kullanım alanlarında hijyeni bir temizlik deneyimi yaşayabilirsiniz. Domestos indirim fırsatlarından yararlanarak markanın kaliteli temizleyici çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Zararlı mikroorganizmalar üzerinde yoğun etki sağlayan Domestos ürünlerini ÇiçekSepeti'nden online satın alabilirsiniz.