İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dophin ÇiçekSepeti’nde!

Dünyaca ünlü akvaryum ve akvaryum ekipmanı üreticisi olan Dophin, kedi ve köpek ürünleriyle de bilinir. Evcil hayvanlarınız için gerekli olan her türlü ekipmanı markanın ürün portföyünde bulabilirsiniz. Tatlı ve tuzlu su filtreleri, aksesuarlar ve yavruluk çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Akvaryumlarınız için gerekli olan Dophin ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Akvaryum Suyunu Tazeleyen Dophin Ürünleri

Akvaryum ürünleri bakımından zengin bir içeriğe sahip olan Dophin kaliteli su filtreleri sayesinde balıklarınız için uygun yaşam alanını oluşturur. Dophin akvaryum filtresi tatlı ve tuzlu su için farklı özellikler taşır. Çeşitli türlerdeki balıklar için en uygun su kalitesini oluşturmaya yardımcı olan filtrelerle akvaryumunuzdaki suyun temiz ve taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Dophin filtre çeşitleri iç ve dış filtre olarak sınıflandırılır. Dış filtre için seramik halkaları da markanın ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Dophin hava motoru sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Bazı modeller dakikada 2 litreye kadar hava pompalama imkanı sunar. Güçlü çalışma sistemi ve yüksek hava çıkış performansı ile balıklarınız için kaliteli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Akvaryumlarınız için kum şelalesi, dekoratif taş, kabarcık çıkaran mercan biçimli süs, dekoratif ağaç kökü, volkan şelalesi, kaplumbağa adası gibi ürünler için Dophin ürünlerine göz atabilirsiniz.

Kaliteli Dophin Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Dophin yavruluk, yeni bir balığı akvaryuma alıştırmak, sorun çıkaran balıkları ayırmak, yavruların büyüme sürecini geçirmelerini sağlamak için kullanılır. Kendine özel bir motoru bulunan bu ürün karides tankı oluşturmak için de idealdir. Çok amaçlı bir ürün olan yavrulukları akvaryumun hemen yanına monte edebilirsiniz. Bazı modellerin hava motorunu ve hortumlarını ayrı olarak almanız gerekir. Akvaryumunuzda Dophin pilli süpürge çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Dip ve alg temizliği yapan bu ürün bitki ve balıklara zarar vermez.

Dophin sadece akvaryumlar için değil farklı hayvan türleri için de kullanışlı ürünler tasarlar. Dophin kedi köpek su şelalesi mama ve suyun otomatik olarak beslenme kabına aktarılmasını sağlar. Düşük ses seviyesi ile çalışan bu ürünler sayesinde kedi ve köpeklerini mamasız ve susuz kalmaz. Dophin ürünlerinin fiyatları bütçe dostu seviyelerde yer alır. Kaliteli ve kullanışlı Dophin ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.