Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dövüş Sporları

Hem profesyonel hem de yalnızca spor aktivitesi olarak dövüş sporlarıyla ilgilenenlerin beğenilerini toplayan son moda ürünler ÇiçekSepeti güvencesiyle kullanıcısıyla buluşuyor. Dövüş sporları iyi bir disiplin, süreklilik ve azim gerektiriyor. Bu sebeple, spor esnasında kullanılan her ürünün de kaliteli ve dayanıklı olması hem performansın artmasına, hem de uzun süreli kullanım açısından büyük önem taşıyor. ÇiçekSepeti'nin sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi, aradığınız her dövüş sporu ürününe hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyor. 

Doğru Hamleler için Doğru Ürünler 

Kickbox, Box, Teakwondo, Muaytahi, MMA, Karate, Wing Tsun gibi spor dalları antrenman ve maç sırasında sert hareketler ile gerçekleştiriliyor. Bu nedenle kullanılan materyallerin sakatlanmaları en aza indirgemesi ve hareketlerin doğru sergilenmesi için rahat kullanım olanağı sunan, kaliteli ürünler ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. İhtiyacınıza yönelik tüm dövüş sporları ürünleri ÇiçekSepeti'nde beğeninize sunuluyor. Her dövüş sporunda doğru hamleler, doğru zamanda ve doğru materyaller kullanılarak yapıldığı zaman başarı elde ediliyor. Bu nedenle hareket alanınızı kısıtlamayan, antrenman esnasında ya da maç sırasında vücudunuza en çok uyum sağlayan, doğru ürünü kullanmak da önemli maddeler arasında yer alıyor. 

Sert Hareketlere Karşı Güçlü Duruş 

Gerek partnerli gerek tek olarak gerçekleştirilen her maç hazırlığı ya da kardiyo antrenmanı esnasında kullanılan bandajlar bilek bölgesinde gerçekleşmesi muhtemel bir sakatlanmanın önlenmesine yardımcı oluyor. Bandajlar, eldiven içerisinde kullanıldığında ise bileği ve parmak eklemlerini sabit tutuyor. Böylece eldivenin ele tam oturmasına, kaymamasına ve rahat vuruş imkanına sahip olunmasına yardımcı oluyor.Bandajlar, teri hızlı emişi sayesinde elleri terleyen sporcular içinde eldivenin kaymasına engel oluyor. Ayrıca, eldiven içerisinde ter nedeniyle oluşabilecek kokuyu önlemeye de yardımcı oluyor. Her dövüş sanatının kendine özgü eldiveni bulunuyor. Yapılan dövüş sporu için doğru eldiveni seçmek, tampon bölgelerin yerleri açısından sakatlanmalara karşı sporcuları koruyor. Bununla birlikte, eldivenlerin doğru bölgelerden bileği kavraması, savunmaya geçme ya da atağa geçme esnasında doğru hareket edilmesi, sakatlıkların engellenmesi açısından göz önünde bulundurulması gereken önemli unsurlar arasında yer alıyor. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen dişlikler, partnerli antrenman veya maç esnasında kafa bölgesine alınan darbelere karşı ağız ve diş sağlığınızı korumanıza olanak sağlıyor. Antrenman kaskları; sahip oldukları koruyucu yastık bölgeleri, ayarlanabilir yapısı, çene altı koruması sayesinde alınması muhtemel darbelere karşı maksimum oranda koruma sağlıyor ve sakatlanmaların önüne geçiyor. Ayak-kaval koruyucu ve gövde koruyucular ile alınan darbelerden oluşabilecek hasar en az orana inerek maç esnasında gücünüzün kesilmeden devam edebilmenize olanak sağlıyor. 

Sağlam Hazırlıklar Güzel Sonuçlar 

Dövüş sporlarının olmazsa olmazlarından olan kardiyo ve fonksiyonel antrenmanlar esnasında kullanılan doğru kum torbaları, yastıklar, atlama ipleri, pencilbollar ve hız refleks topları gücünüze güç katıyor. Güçlü bir maç için güçlü reflekslere sahip olmanız gerekiyor. Bu sebeple kullanılan her materyalin kalitesi performansınıza katkı sağlıyor ve alacağınız randımanı olumlu yönde etkiliyor. Böylece antrenman ve maçlarınız esnasında hedeflerinize ulaşmanıza, başarılı sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor. Farklı renkleri, desenleri, boyutları ve ağırlıkları ile dilediğiniz ürüne ÇiçekSepeti ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Aradığınız Tüm Ürünler ÇiçekSepeti'nde

Tüm dövüş sporlarına hitap eden, geniş ürün yelpazesi, mükemmel ürün kalitesi ile aradığınız tüm materyallere ÇiçekSepeti güvencesiyle hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik ÇiçekSepeti'nde özgürce alışveriş yapmak ve dilediğiniz ürüne en kısa sürede ulaşmak çok kolay. Bütçenizi kontrol altında tutarak pratik bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirmek için hemen sipariş verebilir ve antrenmanlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.