İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dr. Clauder's

Evcil hayvanların beslenme ve bakım gibi temel ihtiyaçlarını gözeten Dr. Clauder’s markası ile kedinizin ya da köpeğinizin birçok sorununu kolayca giderebilirsiniz. Dr. Clauder’s ürünleri arasında mamaların yanı sıra kulak bakım solüsyonları, anne kediler için enerji macunları, eklem güçlendirici tabletler gibi çeşitler yer alıyor. İndirimli Dr. Clauder’s ürünleri ile evcil hayvanınızın temel bakımını kendi evinizde kolayca yapabilirsiniz.

Yeni Sezon Dr. Clauder’s Mama Çeşitleri

Kedi ve köpek gibi evcil hayvan mamaları genellikle benzer içerikler gösterir. Ancak Dr. Clauder’s markasını tercih ettiğiniz takdirde geyik etli, hindili, patatesli, karidesli ve hatta işkembeli mama çeşitlerini bulabilirsiniz. Köpeklerin sindirim sistemini destekleyen Dr. Clauder’s İşkembeli Mama, içeriğindeki inulin sayesinde yararlı bağırsak bakterilerinin oluşmasına katkı sağlar. Bu özel çeşidi ÇiçekSepeti’nin çoklu paket seçenekleriyle sipariş vermeniz ve tek seferde 6 kutu konserveye sahip olmanız da mümkün.

Dr. Clauder’s Fiyatları Yüzünüzü Güldürmeye Aday

Evcil hayvan ürünleri söz konusu olduğunda genellikle yüksek fiyatlar ortaya çıkar. Üstelik marka kalitesi arttıkça fiyatlar da aynı oranda yükselir. Ancak ÇiçekSepeti’nin sunduğu Dr. Clauder’s kampanya fırsatları ile bu konuyu dert etmenize hiç gerek yok. Alanında uzman olan ve tüm dünyada hayvanseverler tarafından çokça tercih edilen markanın tüm ürünlerine ekonomik ayrıcalıklarla sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı Dr. Clauder’s ürünleri sayesinde köpeğinizin bağışıklığını likit ürünlerle destekleyebilir ya da yeni yavrulamış anne kedinize enerji içerikli macunlar verebilirsiniz.

Kediler İçin Outlet Dr. Clauder’s Ürünleri

Sindirim sistemi yalnızca insanlarda değil hayvanlarda da hayati önem taşır. Mide ve bağırsakları iyi bir şekilde çalışan tüm hayvanlar daha mutlu olur. Kediniz sindirim sistemi sorunları yaşıyorsa markanın düzenleyici tabletlerini deneyebilirsiniz. Onu sevginiz dışında bir şeyle ödüllendirmek istediğinizdeyse markanın ödül macunlarından faydalanmanız mümkün. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm Dr. Clauder’s çeşitlerine ÇiçekSepeti ile hemen sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.