İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dr. Flexer

Ayakkabı seçiminde ürünlerin tasarımları ve kullanılan malzeme etkili bir rol oynar. Kadın ve erkeklerin kullanım amacına uygun bir ayakkabı seçmeleri büyük bir önem taşır. Doğru ayakkabı seçimi ayakların konforunu sağlarken ayakkabıya bağlı olarak oluşabilecek sakatlanma gibi durumların oluşmasını da önler. Ayakkabıların kullanım amacına göre seçilmesi ürünlerin performansını artırır. Bu sayede ayakkabılar uzun süre aktif bir şekilde kullanılır. Alanında uzman tasarımcılar tarafından sunulan Dr. Flexer ürünleri ayak rahatlığını ön planda tutar.

Değişen Hava Koşullarına Karşı Yarı Yolda Bırakmayan Ayakkabı

Dr. Flexer ayakkabı modelleri ortopedik olmasıyla dikkat çeker. Ayak ergonomisi göz önünde bulundurularak tasarlanan modeller ayakların konforu kadar şıklığı da önemseyen stil sahibi kişiler tarafından tercih edilir. Ayakları tam olarak kavrayan dış yüzey değişen hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir. Yağmur ve karı ayakkabının iç yüzeyine geçirmeyen deri doku ayakların nefes almasını sağlar. Ayaklarda koku oluşumu gibi arzu edilmeyen durumların oluşmasını önleyen uygun fiyatlı Dr. Flexer ürünleri yumuşak iç tabanıyla da beklentilere cevap verir.

Gündelik Stilinizi Tamamlayan Uzun Ömürlü Dr. Flexer Ürünleri

Dr. Flexer ayakkabı seçenekleri günlük kullanıma uygundur. Özel günlere ve davetlere giderken de değerlendirilebilecek ayakkabı modelleri zor ve engebeli yollarda yürümeyi kolaylaştıran taban teknolojisi ile temponuzu yavaşlatmaz. İşe giderken de rahatlıkla giyilebilecek ayakkabılar kıyafet ve aksesuarlara uyum sağlar. Ayakları sıkmayan yeni sezon Dr. Flexer ayakkabılar arasında yer alan casual modeller kaymayan taban yapısıyla güvenli bir kullanım olanağı sunar.

Dr. Flexer fiyatları ayakkabılarda kullanılan malzeme ve işçiliğe göre değişiklik gösterir. İndirimli Dr. Flexer ürünleri fiyat-performans dengesi sağlar. Dr. Flexer kampanya dönemlerini değerlendirerek aradığınız ayakkabıya sahip olabilirsiniz. ÇiçekSepeti üzerinden outlet Dr. Flexer ürünleri ve fırsatları inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.