İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dr. Quick's ÇiçekSepeti'nde!

1935 yılında kurulan, besin takviyeleri üreten Dr. Quick's markası; vitamin, multivitamin ve mineral içeren ürünleri ile tercih ediliyor. Dr. Quick's markası, şimdi ÇiçekSepeti'nde!

Günlük hayatınızda ya da bağışıklığınızın zayıfladığını hissettiğinizde tercih edebileceğiniz Dr. Quick's marka takviye besinler, hem sizi destekler hem de sizi güçlendirir. C vitamini, propolis, çinko, omega 3 6 9 gibi birçok takviye ürün geliştiren Dr. Quick's markası; yılların tecrübesi ve güvenilirliği ile ilk akla gelen markalardan biri. Siz de uygun fiyatlı Dr. Quick's ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Dr. Quick's Ürünleri

Dr. Quick's ürünleri ile bağışıklığınızı güçlendirmek mümkün! Kronik hastalık riskini azaltan ve özellikle demir eksikliğini tamamlamaya yardımcı olan Dr. Quick's C Vitamini, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden. Siz de bağışıklığınızı Dr. Quick's ürünleri ile güçlendirerek hastalıklardan korunabilir, vücut direncinizi artırabilirsiniz. İndirimli Dr. Quick's ürünleri, ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor! Dr. Quick's marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde bulabilir ve kampanyalı Dr. Quick's ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Her an sizi destekleyen Dr. Quick's ürünleri; evinizde, ofisinizde, günlük hayatınızda hep yanınızda! İndirimli Dr. Quick's fiyatları ve diğer tüm kampanyalara ÇiçekSepeti güvencesiyle ulaşabilir, online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.