İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dresuarlar

Farklı yaşam alanlarına uygun formlarla üretilen dresuar modellerini, dekoratif tasarımlı işlevsel bir mobilya olarak kullanabilirsiniz. Evlerin giriş, koridor, salon ve yatak odası gibi alanlarında kullanılan mobilyalar ofis, otel ve mağaza dekorasyonu için de uygundur. Klasik, modern ve şık tasarımlar sunan ucuz dresuar modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza hoş bir tarz katacak dresuar çeşitleri bir tık uzağınızda.

Dekoratif Tasarımlı Dresuar Modelleri

Farklı dekorasyon tarzlarına uygun çizgilerle tasarlanan dresuar modelleri size birçok seçenek sunarak ihtiyaç duyduğunuz ürünü bulmanıza yardımcı olur. Klasik tarza sahip mekânlar için tasarlanan ürünler, oymalı ve işlemeli modellerden oluşur. Özel ayak tasarımına sahip klasik modeller genellikle ahşap malzemeden üretilir ve çiçek motifleriyle süslenir. Beyaz boyalı gövde, altın renkli kulp ve ayaklarla tasarlanan aynalı dresuarlar, dekoratif işlemeli aynalara sahiptir. Klasik tarzlı ürünler arasında mermer dresuar modelleri de yer alır. Retro ve vintage tasarımlı ürünleri hem modern hem de klasik dekorasyona sahip yaşam alanlarında kullanabilirsin. Masif ahşaptan üretilen dresuarlar, country tarzda döşenen evler için ideal olurken yalın çizgilerle üretilen demir dresuar modelleri, modern dekorasyona tam uyum sağlar. Ferforje dresuar seçenekleri, klasik ve modern tarza hitap eden modeller sunarak size seçim şansı tanır. Ahşap, MDF, mermer ve demir gibi malzemelerden üretilen tasarımlar arasından dekorasyon tarzınıza uyan ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

İşlevsel Dresuar Tasarımları

İşlevsel tasarımlı dekoratif dresuar modellerini tercih ederek çok amaçlı kullanabilirsiniz. Evinizin girişine yerleştireceğiniz çekmeceli modeller, anahtar gibi elinizin altında olması gereken eşyaların bir arada durmasına yardımcı olur. Aynalı bir ürün seçerseniz sabah evden çıkarken son kez kendinize bakıp görünümünüzü kontrol edebilirsiniz. Yatak odalarında kullanılan ürünler aynı zamanda dekoratif bir tuvalet masası da olabilir. Dekorasyonunuza uygun, çekmeceli ve aynalı modelleri seçerek odanıza farklı bir tarz katabilirsiniz. Dresuarın üzerine ve çekmecesine makyaj malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Salon kullanımı için seçeceğiniz ürünlerin hem estetik tasarımlı hem de dekorasyon tamamlayıcı olması gerekir. Yüksek ayaklı, dar ve uzun tasarımlı bir sehpa olan dresuar, hem salon dekorasyonunuzu tamamlar hem de ekstra kullanım alanı sağlar. Fotoğraf çerçevelerinizi, şık tasarımlı objelerinizi, şamdanlarınızı ve vazolarınızı üzerinde sergileyebilirsiniz. Büyük salonlar için tasarlanan geniş ürün modellerini, zarif tasarımlı duvar aylarıyla tamamlayabilirsiniz. Ofis, otel ve mağaza dekorasyonunda kullanılan modellerin de işlevsel olması gerekir. Ofisinizde değerlendireceğiniz ürünlerin üzerine mesleki objeler, onur ödülleri ve kitaplar koyabilir, ürünü dayadığınız duvara ise sertifika çerçevelerinizi asabilirsiniz.

Dresuar Seçerken Dikkat Edilecek Ayrıntılar

Kullanım amacına ve yerine uygun ürün modellerini seçerek etkili bir tarz yaratabilirsiniz. Demir taşıyıcı sistem ve ahşap tabla detayına sahip sade tasarımlı ürünler, modern dekorasyonlu salonlar için fonksiyonel bir televizyon ünitesi olabilir. Aynı konsepte sahip çok katlı kitaplıklarla tamamlayacağınız ürünler, evinize bambaşka bir tarz katar. Antrenize, sıra dışı tasarımıyla göz dolduran ve sıcak renkler sunan bir dresuar konumlandırarak evinizin enerjisini yükseltebilirsiniz. İç içe geçen aylarla tamamlanan retro tarzlı ahşap ürün modelleri size bu şansı verir. Masif ahşap ve siyah boyalı demir aksamla tasarlanan dekoratif dresuar tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. Geniş aynalı, uzun tasarımlı, çok çekmeceli masif ahşap dresuar modelleri hem antre hem de yatak odası kullanımı için idealdir. Salon ve ofis gibi yaşam alanlarında kullanacağınız ürünlerin, çekmeceli olmasına dikkat ederek kendinize yeni depolama alanları yaratabilirsiniz.

Ünlü mobilya markalarının kaliteli malzeme, estetik ve işlevsel tasarım detayıyla ürettiği dresuar modellerini, ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlarından faydalanarak tek tıkla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.