Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Driclor ÇiçekSepeti'nde!

GSK, 1959 yılından bu yana Türkiye'de yaklaşık 1000 çalışanıyla aşı, ilaç ve tüketici sağlığı alanında tedavi çözümleri sunuyor. Bir GSK markası olan Driclor aşırı terlemeyi önlemeye yardımcı olmak için karşı özel olarak geliştirilmiş etkili bir roll on antiperspiranttır. Driclor aşırı terleme, diğer adıyla hiperhidroz görülen ve normal koşullarda dahi aşırı terleyen insanlar için kullanılabilir.

Siz de yaz aylarını ve sizi terleten yorucu günleri daha rahat atlatmak için tüm Driclor ürünlerini ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com üzerinden inceleyebilirsiniz!

Terlemeye Driclor'la Veda Edin

Aşırı terleyen kişiler, normal sıcaklık şartlarında bile kontrol edilemez düzeyde terlerler. Çünkü vücudun “termostat”ı doğru çalışmamaktadır; bu nedenle vücut, ısısının sürekli yüksek olduğunu düşünür. Soğutmak amacıyla da beyin, ter bezlerine daha fazla ter üretmesini söyler ve bu durum sürekli ve aşırı terlemeye yol açar. Bu kişiler genellikle; sinirli veya gergin olduklarında, sıcak ve nemli ortamlarda normalden fazla terlerler. Driclor, terin kıvamını artırarak kümelenmesini sağlar. Bu kümeler cilt yüzeyindeki gözenekleri tıkayarak yeni terin cilt yüzeyine ulaşmasını engelleyerek aşırı terlemeyi önler.

Driclor'u kullanırken en iyi sonuçları elde etmek için bu ürünün nasıl ve ne zaman kullanıldığına dikkat etmek gerekmektedir. Fakat doğru ve düzenli kullanıldığı takdirde Driclor, aşırı terlemeye bağlı oluşan tüm rahatsızlıkları önlemenizi sağlar.

Siz de Driclor ürünlerine, ÇiçekSepeti'ne özel indirim ve kampanyalarla, kapınıza teslim edilecek şekilde sahip olmak için hemen ÇiçekSepeti'ni ziyaret edebilirsiniz!