İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

D’S Damat ÇiçekSepeti'nde!

2002 yılında erkek giyim sektöründe kalite ve konforu bir arada sunmak için kurulan D’S Damat markası, günümüzde pazarda lider konuma sahip. D’S Damat markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Erkek giyim ve aksesuarı kategorisinde geliştirdiği ürünlerle D’S Damat markası; kumaş seçenekleri, özenli dikişleri ve modern tasarımları ile dikkat çekiyor. Çeyizlik set, parfüm, terlik, t-shirt, çorap, boxer, pijama takımı gibi ürünlere sahip olan D’S Damat markası; kumaş seçiminde Türkiye’de üretilen %100 yerli, yüksek kalitede kumaşlar tercih ediyor. Siz de uygun fiyatlı D’S Damat ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kaliteli ve Şık D’S Damat Ürünleri

D’S Damat markası, koleksiyonlarını tasarlarken klasik veya modern olması fark etmeksizin şıklığı ön plana koyuyor. Erkeklere fonksiyonel tasarımların yanında her bir parçada şıklık da sunan D’S Damat, erkeklerin giyim alışkanlıklarını da değiştirmeyi hedefliyor. İndirimli D’S Damat ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! D’S Damat marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı D’S Damat ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunan D’S Damat markasının tüm ürünlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Siz de D’S Damat ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, D’S Damat ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.