İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dua Çiçeği

Gün ışığında ayrı, hava karardıktan sonra ayrı güzelliğe sahip dua çiçeği, ev ve ofisleri renklendirir. Hava karardıktan sonra yaprakları yukarı doğru uzanarak dua eden ellere benzer bir görünüme sahip. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz dua çiçeği ile hem sevdiklerinizin yaşam alanlarını güzelleştirebilir hem de güzel dileklerinizi iletebilirsiniz.

Maranta Çiçeği Desenleri: Kalemle Çizilmiş gibi

Maranta çiçeği, ilk bakışta geniş yapraklarıyla dikkat çeker.. Yapraklarının üst kısmı başka alt kısmı başka renge bürünür. İki tarafı aynı renk olan dua çiçeği çeşitleri ise iki farklı renk tonuna sahip olarak yaprağın üst ve alt kısmını farklılaştırır. Üst kısmında ayrıca kendine has desenler bulunan çiçek, benzersiz bir görünüme kavuşur.

Dekoratif bir görünüm sergileyen yaprakların desenleri kalemle çizilmiş hissi yaratır. Kenar çizgileri pürüzsüz geometrik şekilleri andıran yaprak desenleri, iç mekan dekorasyonunuzu tamamlar. Renk tonu geçişleri ve yuvarlak hatlarıyla ebruli yapraklar, bulundukları ortamın ambiyansını renklendirir. Siz de hem kendiniz hem de sevdiklerinizin yaşam alanlarını ÇiçekSepeti’nden anında alabileceğiniz dua çiçekleriyle canlandırabilirsiniz.

Dua Çiçeği: Gece Başka Gündüz Başka

Yapraklarının gece hareket ederek dua eder gibi görünmesiyle dua çiçeği ismini alan calathea çiçeği, gece ve gündüz iki ayrı görünüm sergiler. Gün doğumundan batımına kadar olan zamanda yapraklarını aşağı indirerek desenlerinin güzelliğini sereserpe ortaya koyar. Bu haliyle ev dekorasyonunuza sürekli yenilik katar.

Gece başka gündüz başka güzel olan çiçeği evinizin salonuna ya da oturma odanıza yerleştirerek misafirlerinize her geldiklerinde farklı bir ambiyans sunabilirsiniz. Kendi evinizin havasını değiştirmek ya da sevdiklerinize ev hediyesi vermek istiyorsanız ÇiçekSepeti’nde dekoratif özelliğiyle öne çıkan dua çiçeği çeşitleri tam size göre!

Calathea Çiçeği: Kendine Has Güzellikler

Eşsiz güzellikleriyle bakışları üzerlerine çeken dua çiçeği türleri arasında yaprakların uzunluğu ve genişliği farklılık gösterir. ÇiçekSepeti’nde yer alan uzun, kısa, yuvarlak ya da sivri şekillerdeki yapraklara sahip çiçeklerden zevkinize en uygununu kolayca seçebilirsiniz. Dilerseniz, yeşil ve pembe tonlarını bir arada sergileyen yapraklara sahip türler ile evinize renk katabilirsiniz. Sade ve tek renk dekorasyonlardan hoşlananlardansanız yeşil tonlarında desenlere ve yapraklara sahip dua çiçekleri ilginizi çekecek.

Yılda birkaç defa çiçek açan maranta çiçeği, çiçeklenmiş haliyle farklı bir güzelliğe kavuşur. Yaprakların arasından yukarı doğru uzanan minik çiçekler, pembe ya da sarının pastel tonlarını yaşam alanlarınıza yansıtır. Zarif bir şekilde yaprakların arasından yukarı doğru uzanan çiçekler, evinizin ya da ofisinizin köşesinde canlı birer bibloya dönüşür ve yapraklardan oluşan yeşil fon üzerinde daha çekici bir görünüme kavuşur.

Dua Çiçeği Türleri için Dekoratif Saksı Seçenekleri

Hem kendiniz hem sevdikleriniz için ÇiçekSepeti’nden anında alabileceğiniz dua çiçeği fiyatı, saksı seçeneğine göre farklılık gösterir. İsterseniz evinizdeki mevcut saksılara yerleştirmek için klasik kahverengi saksıda isterseniz de dekorasyonunuza hareketlilik katacak renkli ve desenli saksılar ile birlikte sunulan çiçekleri tercih edebilirsiniz. Dekoratif arajmanlara sahip çiçekleri tercih ederek yaşam alanlarınıza en uygun renk uyumunu elde etmeniz kolaylaşır.

Sevdiklerinize hediye edeceğiniz çiçekler için birbirinden farklı saksı modeli bulunur. Saksı modelleri, doğal ahşap saksılardan simli ve parlak renkli saksılara kadar geniş bir yelpaze sunar. Kendine has güzellikleri olan çiçeklere özel tasarlanan saksılar, çiçeklerin güzelliğini taçlandırır.

Özel günlerde sevdiklerinize iyi dileklerinizi iletmek ya da yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için dua çiçeği çeşitleri arasından en uygununu ÇiçekSepeti’nden kolayca seçebilirsiniz. Eşsiz güzellikteki çiçeklerden birine sahip olmak ya da hediye etmek için hemen sepetinize ekleyin.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.