Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ducray ÇiçekSepeti’nde!

Albert Ducray, yeni bir yüzyılın başında, 1901’de doğdu. Belle Époque döneminin Paris’inde bir dermatoloğun oğlu olan genç kuaför Albert Ducray, o zaman şampuan olarak kullanılan sabun tozlarının, saçları zayıflattığını ve matlaştırdığını fark etti. 1929 ile 1931 arasında kendi markası Dr Ducray’yi kurdu ve farklı saç tiplerine uyarlanmış avangart tek dozluk şampuan serisi olan LIK Savon’ları icat etti.

Ducray ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Ducray ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Günlük Hayatınızı Ducray Bakımıyla Güzelleştirin

Markanın Ekstra Yumuşak (Extra-Doux) şampuanını üretmesiyle gerçekleşen gelişimi, tüm ürünlerinin eczanelerde satılan, ilgi ve güven duyulan bir isim olmasını sağladı. Bu ürün saç derisinin dengesine saygı duyan, sık kullanımlık ilk şampuan, tarih boyunca varlığını koruyan kült bir ürün haline geldi. Bu noktadan sonra marka, saç dökülmesinden hassas cilde kadar, ana saç bozukluklarını kapsayacak eksiksiz bir uzman bakımı yelpazesi oluşturmaya başladı.

Saç ürünlerinden kuru ciltler için Ictyane veya akneye eğilimli ciltler için doktorlar tarafından en çok reçete edilen tedavilerden biri olacak Keracnyl gibi ürünleriyle iyiden iyiye ünlenen marka, bugün hala en çok tercih edilen ürünlere imzasını atıyor.

Online alışverişe özel indirimli Ducray ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Ducray ürünleri ayağınıza gelsin.