Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dudak Parlatıcı

Dudak parlatıcı ürünleri cilt makyajının havasını bir anda değiştirebilir. Pratik bir kullanıma sahip olan dudak ürünlerinin hem renklileri hem de şeffaf olanları bulunur. Dudak parlatıcı ruj çeşitleri dudaklara hafif bir renk verir. Bu ürünler formülü itibarıyla rujlar kadar mat olmaz. Dudak parlatıcı şeffaf yapılı olanlar ise dudakların pürüzsüz ve ışıltılı görünmesini sağlar. Çiçeksepeti kozmetik kategorisi içerisinde Maybelline, Lancome ve Mac gibi dünya markalarına ait parlatıcılara yer verir. Siz de bu ürünlerden dilediğinize güvenli ödeme yöntemi ile sahip olabilirsiniz. 

Dudak Dolgunlaştıran Parlatıcılar

Dudak parlatıcı önerileri arasında en çok sorulan konulardan birisi de dolgunlaştırma özellikli ürünler olur. Hangi parlatıcı dudaklarınızı daha büyük gösterir bu sorunun cevabını merak ediyor olabilirsiniz. Dudak büyütücü parlatıcı çeşitleri ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlar. 3-5 dakika içerisinde de dudakları dolgunlaştırır. Dudak dolgunlaştırıcı parlatıcı olarak önerilen makyaj malzemelerinin içerisinde nane yağı veya biber özü gibi bitkisel maddeler bulunur. Dudakların dolgunlaşmasını sağlayan bu bitkisel maddeler olur. Etkili dudak dolgunlaştıran parlatıcılar için ÇiçekSepeti sayfasına bakabilirsiniz. 

Kusursuz Parlatıcı Uygulaması İçin Neler Yapılabilir?

Mükemmel bir makyaj uygulaması isteyenler dudak parlatıcısı kullanmadan önce bazı noktalara dikkat edebilir. Öncelikle dudakların tüm ölü derilerden kurtarılması gerekir. Daha sonra ise nemlendirme aşamasına geçilir. Böylelikle dudaklar lip gloss parlatıcı uygulaması için hazır hale gelmiş olur. Lip glosslardan şeffaf lip gloss ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Bu ürünler dudaklara renk ve canlılık kazandırır. Profesyonel makyajlarda lip gloss öncesinde isteğe bağlı olarak dudak parlatıcı bazı kullanılabilir. Dudak parlatıcı renksiz ve renkli makyaj malzemelerini ÇiçekSepeti üzerinden indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Dudak Parlatıcılarında Kullanışlı Setler 

Dudak parlatıcısı seti birden fazla ürünü uygun fiyat ayrıcalığıyla bir araya getirir. Günlük makyajlarında sıklıkla dudak parlatıcısı kullanan kişiler için setler çok kullanışlı olabilir. Bu setlerin içerisinde hem hafif hem de ağır cilt makyajlarına uyum sağlayan tonlar yer alır. Flormar, Avon, Maybelline gibi popüler markaların dudak parlatıcı setini satın alabilirsiniz. Dudak parlatıcı fiyatları ise marka ve ürün özelliği gibi farklı kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bütçenize uygun dudak parlatıcısını ÇiçekSepeti sayfası üzerinden bulabilirsiniz.