Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Düğün & Nişan için Çelenkler

Kutlamaların olmazsa olmazı çiçekler, elbette düğün ve nikah törenlerinin de daimi konuklarıdır. Sevdiklerinizin, aile dostlarınızın ya da mutluluklarına ortak olmak istediğiniz kimselerin düğün törenlerinde onlara çiçek göndererek, desteğinizi dile getirebilirsiniz. Düğün için çiçek denildiği zaman da akla ilk gelen çiçekler “Düğün Çelenkleri” olacaktır. Düğünlerde çelenk gönderilmesinin sebebi ise oldukça basittir. Çelenklerin içerisinde sayıca çok fazla çiçek yer alır. Büyük ayaklı platformlar üzerinde özel olarak tasarlanan bu çiçekler düğünlere yakışır cinsten gösterişli çiçeklerdir. Aynı zamanda düğün için çelenk göndermek çok eski bir adettir. Kişiler veya kurumlar yanlarında olamadıkları kimselere çelenk gönderirken; düğüne katılan konuklar arasında da çelenk göndermek bir çeşit prestij meselesidir. Bilhassa büyük aileler için soyadlarının yazılı olduğu bu çelenkler oldukça önemlidir. Tek renkli veya karma olarak hazırlanan çelenkler içerisindeki canlı çiçekler ile sevdiklerinize en derinden mutluluklar dileyebilirsiniz.

Siz de sevdiklerinizin düğünlerine, kişisel olarak veya bir kurum olarak çiçek göndermek isterseniz, ÇiçekSepeti’nde bulunan düğün çelenklerinden birini seçebilirsiniz. Bir arada olmanın ve yeni başlangıçların kutlandığı; gelecek ile ilgili en güzel dileklerin dilendiği bu özel günde, çelenginiz yolu ile sevdiklerinizin yanında olduğunuzu bir kez daha dile getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdikleri ve saygı duydukları kişiler tarafından anımsanmak, onlardan gelen çiçeğin huzurunda evliliğe adım atmak, yeni bir hayata başlayan çifte de derin ve tarifsiz bir mutluluk verecektir. Firmanızda çalışan bir elemanınızın evliliğini tebrik etmek için veya düğünlerine katılamayacağınız ancak yanlarında olduğunuzu hissetmesini istediğiniz yakınlarınız için, ÇiçekSepeti’nin Düğün Çelenkleri kategorisinden dilediğiniz çelenk modelini seçebilir, online olarak siparişinizi verebilirsiniz.

Gerberalar, güller, lilyumlar, antoryumlar ile oluşturulan ayaklı sepetler, ferforjeler ve çeşitli çelenk modelleri, mevsimlere göre ek olarak çeşitli mevsim çiçekleri ile de oluşturulabilir. Kırmızının, beyazın, sarının ve yeşilin en coşkulu olduğu düğün çelenkleri ile varlığınızı hissettirmeniz oldukça basit. Aynı yolda yürümeye “evet” denilen o özel günde, siz de sevdiklerinize desteğinizi çiçekli bir yoldan gösterebilirsiniz. Çeşitli boy ve modellerde hazırlanan çelenk modelleri, çok özel indirimlerle ve çeşitli kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde sizler için bekliyor.

İlişkili Kategoriler: