Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dunhill ÇiçekSepeti’nde!

1893'teki lansmanından bu yana Dunhill etiketi, İngiliz lüksü ile ilişkilendirilmiştir. Zengin mirasıyla tanınan bir şirket olan Dunhill, uluslararası bir müşteri için yenilikçi, erkeksi ürünler sunmaktadır. Markanın kurucusu Alfred Dunhill, sürekli yenilikçiliği ve yaratıcılığı ile tanınırdı.

Hazır giyim, özel ve ısmarlama erkek giyimi, deri ürünleri ve aksesuarlarda uzmanlaşmış bir İngiliz lüks ürünleri markası olan Dunhill, parfüm koleksiyonu ile ÇiçekSepeti’nde!

Dunhill ile Şıklığınız Tüm Duyulara Hitap Etsin

Modern Dunhill erkeği bir macera düşkünüdür, tıpkı Alfred Dunhill’in kendisi gibi. Parfüm koleksiyonları da farklı bölgelerin özelliklerini ve notalarını taşır. Kendine güvenen ve ilgi odağı olmak isteyen erkeklere hitap eden kokularla tüm bakışları üzerine toplar. Dunhill parfüm modelleri, elma, taze portakal çiçeği, tatlı bergamot ve limon köpüklü notalar ilee gül, paçuli ve tik ağacı gibi odunsu notaları bir araya getiriyor. Baz notalarında vanilya, misk ve laden gibi çiçeksi tonları içerir. Çekici ve modern tasarımı ile de dikkat çeken erkek parfümleri, akılda kalıcı koku kompozisyonlarının yanı sıra şık ve özel tasarım şişe dizaynları ile de göze çarpar.

Kalıcı, yoğun temponuzda bile gün boyu tazeliğini yitirmeyen ve kimliğinizle özdeşleşecek imza kokular, Dunhill parfüm koleksiyonlarını süsler. Tıpkı sizi ve şık kombinlerinizi süsleyerek şıklığınızı tüm duyulara hitap edecek hale getireceği gibi! Siz de tüm bakışları üzerinize toplamanızı sağlayacak Dunhill ürünlerine online alışverişe özel indirimlerle sahip olmak için hemen web sitemizi ve mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz.