Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Durex ÇiçekSepeti'nde!

İkili ilişkiler söz konusu olduğunda seks; ilişki içerisinde iki tarafın da kendisini güvende hissetmesi ve an içerisinde aldığı keyfi arttırmak oldukça önemlidir. Seks hayatını renklendirmek ve daha keyifli hale getirmek için ise farklı çeşitlerde prezervatifler, seks oyuncakları ve jeller kullanılabilir. Prezervatifler aynı zamanda seks esnasında gebelik ve bulaşabilecek hastalıklardan her iki tarafı da korumak için gereklidir.

Durex Prezervatif Çeşitleri

Durex, her çiftin kendi arzularına uygun olarak bulabileceği prezervatif çeşitlerini üretir. Uygun fiyat seçeneklerini kalite ile buluşturan Durex, oldukça dayanıklı olmasıyla da dikkat çeker. Durex Naturals, %98 doğal içeriği ve su bazlı kayganlaştırıcı içermesiyle doğal ürünler tüketmek isteyenlere ideal seçenekler sunar. Durex Chill ise üç farklı ürünün bulunduğu paket içeriğiyle tek pakette farklı ihtiyaçları karşılar. Klasik, Yakın Hisset ve Yok Ötesi Ekstra His ile anın tutkusunu dilediğiniz şekilde yaşamanızı sağlar.

Durex Yok Ötesi, maksimum hissiyat için ekstra ince olma özelliğiyle dikkat çeker. Durex Maraton, içerdiği özel kayganlaştırıcı sayesinde çok daha uzun süreli performans sağlar ve kolay takılma özelliğiyle de öne çıkar. Durex Intense, tırtıklı yüzey yapısına sahiptir ve ısıtıcı, soğutucu, tahrik edici hisleri uyandırmaya yardımcı olan Desirex Jel içerir. Böylece bu ürün, alınan hazzın artmasına da yardımcı olur. Durex Gerçek Dokunuş ise lateks içermez ve latekse karşı duyarlılığı olan kişiler için uygundur.

Uygun Fiyatlı Durex Prezervatif Ürünleri

Durex, birçok farklı zevke uygun olarak üretilir. İleri kalitedeki prezervatifi uygun fiyat seçenekleriyle buluşturan Durex, en çok kullanılan markalardan biri olarak dikkat çeker. Siz de kampanya dönemlerinde ÇiçekSepeti’nden arzu ettiğiniz prezervatif çeşidini ya da diğer Durex cinsel sağlık ürünlerini edinebilir, online olarak hemen satın alabilirsiniz.