Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Duvar Halıları

Ev, ofis ve benzeri alanlarda duvarları süslemek, dekoratif olarak uygulayabileceğiniz en kolay uygulamalardandır. Görüntü olarak oldukça estetik ve şık olan duvar halısı modelleri, evinizi veya ofisinizi dilediğiniz gibi tasarlamanıza yardımcı olur. Farklı boyut, renk ve tasarımlarda üretilen duvar halısı çeşitleriyle yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan, salondan yatak odasına, çocuk odasından çalışma odasına kadar her alanda kullanılabilen duvar halıları ile siz de tarzınızı yansıtın!

Hem klasik hem de modern tarzlara hitap eden çeşitli duvar halısı modelleri bulunur. Sevilen kahramanlar, gökyüzü olayları, dünyaca ünlü tabloların yer aldığı duvar örtüsü modelleri ile siz de yaşam alanlarınıza zevkli dokunuşlar yapabilirsiniz. Farklı modellerde olduğu kadar farklı boyut ve materyallerde de duvar halısı çeşitleri mevcuttur. Çeşitli markaların dekoratif amaçlı ürettiği çeşitli duvar halısı modellerini hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz!

Ev ve Ofislerde Şıklık

Evinizin veya ofisinizin duvarında farklı görseller oluşmasını sağlayarak farklı hisler yaşamanıza olanak tanıyan duvar halıları, bulunduğu ortama şık bir hava katar. Geometrik şekillerle, farklı tasarımlarla süslenen duvar halıları ile siz de dilediğiniz yeri hoş bir mekan haline getirebilirsiniz. Duvar halılarının fiyatları ürünün yapımında kullanılan malzemeye ve ürünün boyutuna göre değişiklik gösterir.

Salon, hol, çocuk odası, mutfak gibi alanlarda sıradan halıların yanı sıra duvar halılarını kullanarak hoş ortamlar oluşturabilirsiniz. Yenilikçi ve modern bir dekorasyon ögesi olan duvar halıları ile iç dekorasyonda farklılıklar oluşturabilirsiniz. Kaliteli ipliklerden oluşturulan etkileyici dokumalar sayesinde hayallerinizdeki duvar halılarına ulaşabilirsiniz!

Duvar Halısı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Duvar halısı çeşitleri çok fazla olduğu, farklı model ve tasarımlar bulunduğu için seçim yapmak zor olabilir. Evinizde kişisel tarzınızı yaratmanıza olanak tanıyan duvar halısı seçiminde şunlara dikkat edebilirsiniz:

  • Duvar halısı alırken öncelikle ürünün ve duvarın boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Çok büyük bir duvarda küçük bir halı veya küçük bir duvarda çok büyük bir duvar halısı sizi yeterince memnun etmeyebilir.
  • Halının deseni de önemli bir noktadır. Sevdiğiniz desenlerdeki bir halı seçmeye çalışırken aynı zamanda halının, evinizin dekorasyonuyla da uyum sağlamasına özen göstermeniz gerekir. 
  • Ev ortamında salon, yatak odası gibi alanlar için seçeceğiniz duvar halısı modellerini renkli ürünler arasından seçebilirsiniz.
  • Ofis ve çalışma odası gibi alanlarda ise daha sade, dikkat dağıtmayacak renk ve desenlerdeki duvar halısı modellerine yönelebilirsiniz. 
  • Duvar halısını kullanacağınız alandaki renkler ile duvar halısının renklerinin de uyum içinde olması, hayal ettiğiniz dekorasyona ulaşmanızı sağlar.
  • Kare, dikdörtgen ve oval modelleri bulunan duvar halısı çeşitleri arasından zevkinize göre dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
  • Duvar halısı seçimi yaparken halının yıkanabilir olup olmadığına da dikkat edebilirsiniz. Böylece halınızı dilediğiniz zaman makinede yıkayabilir, kolayca temizleyebilirsiniz. 
  • Ayrıca katlanabilir, yumuşak duvar halısı çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Böylece duvar halısını kullanmak istemediğiniz zaman kolayca kaldırabilirsiniz. Çok yer kaplamadan ve kirlenmeden halınızı saklayabilirsiniz. 
  • Halı seçimi yaparken önemli olduğu gibi duvar halısı seçiminde de ilmek sayısı önemlidir. Daha yüksek sayıda ilmeğe sahip olan ürünlerin kullanım süresi daha uzun olur. Böylece sevdiğiniz ve dekorasyonun bir parçası olan duvar halınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi arasında farklı markaların çok çeşitli duvar halısı modellerini keşfedebilirsiniz. Uygun fiyatlı duvar halılarını hem kendiniz hem sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Evde kişisel tarzınızı yansıtmak, evi dilediğiniz gibi güzelleştirmek ve dekorasyonda farklılık yaratmak için duvar halısı çeşitlerinden yararlanıp etkileyici bir ortam oluşturabilirsiniz.