Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Duvar Kağıdı

Duvar kâğıdı kullanarak iç mekânlarınızın çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Sadece ev gibi yaşam alanlarında değil, aynı zamanda ofis, kafe ya da otel gibi mekânlar için de duvar kâğıdı tercihiniz olabilir. Boya kullanımı ile duvarlarınızı renklendirirken, duvar kâğıdı boyaya göre çok daha uzun süreli bir kullanım sağlar. Uzun ömürlü olması ile sizleri sürekli olarak boya yapma zahmetinden kurtarır. 5 ile 10 yıl arasında farklı garanti seçenekleri ile zevkinize uygun duvar kâğıdınızı seçebilirsiniz. Mekânlarınıza şık ve çok daha modern bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Kolay ve Pratik Uygulama Seçeneği

Duvar kâğıdı, uygulaması zor gibi gözükse de kendiniz de rahatlıkla duvarlarınıza yapıştırabilirsiniz. Duvar kâğıdı uygulamasında dikkat etmeniz gereken şey pürüzsüz bir yüzeydir. Yüzeye duvar kâğıdı ile birlikte gelen tutkalı uygulayarak, desene uygun bir şekilde yapıştırma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Kendinden yapışkanlı duvar kâğıtlarını da tercih ederek zorlanmadan, işçilik gerektirmeden evinizin duvarlarını rahatlıkla kendiniz dekore edebilirsiniz.

3D Duvar Kâğıdı Desenleri

Gelişen teknoloji ile birlikte artık desenlerde de oldukça fazla çeşit bulabilmek mümkün. 3D baskılı duvar kâğıdı desenleri ile evinizin ya da iş yerinizin duvarları artık çok daha dinamik bir görünüme ulaşacak. 3 boyutlu görünüm sayesinde düz bir duvar kâğıdı yerine dokunduğunuzda dokusunu hissettiğiniz bir duvar kâğıdına sahip olacaksınız. Desen seçeneklerinizi kendiniz de belirleyebilirsiniz. Dijital baskı teknolojisi sayesinde istediğiniz tüm desenleri duvar kâğıdında kullanabilirsiniz. Taş, ahşap, mermer ya da kendinden desenli 3D duvar kâğıtları kullanarak gerçek bir görünüm elde edebilmeniz mümkün.

Çocuk Odası için Duvar Kâğıdı

Çocuklarınızın odasını daha renkli bir hale getirmek için animasyon karakterler ile desen verilmiş duvar kâğıtlarını tercih edebilirsiniz. Kız ve erkek çocukları için farklı renk seçeneklerini değerlendirerek odanızı dekore edebilirsiniz. Kendinden yapışkanlı duvar panellerini seçerek, çocuğunuz ile birlikte duvar kâğıtlarınızı duvarınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda duvar kağıtlarının hijyenik silinebilir özelliği sayesinde de çocuğunuza her zaman steril bir ortam sunmuş olursunuz.

PVC Yer Kaplamaları

Evinizin duvarlarını dekore ettikten sonra PVC yer kaplamaları ile bütünlük sağlayabilirsiniz. Kendinden desenli, ahşap, mermer görünümlü karoları tercih ederek yapay bir görünüm yerine oldukça şık bir görünüme sahip zeminler elde edebilirsiniz. Kolay silinebilme özelliği sayesinde de temizlik konusunda PVC yer kapmaları sizleri zorlamaz. Aynı zamanda uzun ömürlü oluşu ile de temizlik sonrasında herhangi bir yıpranma ile karşılaşmazsınız. PVC yer kaplamalarının uygulanması da oldukça kolaydır. Kendinden yapışkanlı olması ile kolaylıkla zemine uygulama yapılabilir.

Renkli İç Mekânlar

Renkli iç mekânlar için yazı ya da sloganlı duvar kâğıtlarını da tercih edebilirsiniz. Özellikle iş yeriniz için motive edici sözlerden oluşan duvar kâğıtlarını kullanarak çalışanlarınızı teşvik edebilirsiniz. Kafe ya da restoranlar içinse içecek ya da yiyecek temalı duvar kâğıtlarını tercih edebilirsiniz. Bu şekilde çok daha renkli ve çarpıcı bir görünüm elde edeceksiniz. Kendi mekânınızı, renkli duvar kâğıdı konsepti ile kendiniz tasarlayabilirsiniz. Duvar kâğıdınız sizin imzanız da olabilir. Kendi zevkinize uygun seçimler ile mekânınıza kendinizden bir iz bırakabilirsiniz. ÇiçekSepeti size iç mekanlarınız için aradığınız tüm duvar kâğıtlarını bir arada sunar. Aradığınız tüm desenleri tek tık ile bulabilir ve ürünün özellikleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti ürün sunumunda uzun vadeli kullanım için garanti de sunar. Ürünlerinizi tercih ederken garanti koşullarına da göz atabilirsiniz. Tüm mekânlar için aradığınız kaplama ya da duvar kâğıdı çeşitlerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.