İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Duvar Örtüsü

Duvar dekorasyon eşyaları, tüm odanın dekorasyonuna büyük katkısı bulunan ürünlerden bazılarıdır. Duvar örtüsü, duvar halısı ile benzerlik gösteren bir yapıdadır. Genellikle pamuklu ya da polyester kumaşlar kullanılarak tasarlanan dekorasyon eşyalarının birçok farklı boyut seçeneği bulunur.

Geniş boyut çeşitliliğinin yanı sıra duvar örtüleri yuvarlak, kare ve dikdörtgen gibi farklı formlara da sahiptir. Bu tür ürünlere odanızda yer vermeden önce, kullanacağınız duvarın boyutlarını belirleyerek örtüyü daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Duvar Örtüsü İle Tarzınızı Duvarlarınıza Yansıtın

Duvar dekorasyonu için birçok dekoratif eşya seçeneği bulunur. Duvar örtülerinin geniş model ve boyut seçenekleri, her dekorasyon tarzına ve zevke hitap eder. Duvar örtüsü siyah modelleri ile beyaz, beyazın tonları ya da pastel renklerin ağırlıklı olduğu odalarda kontrast bir görünüm elde edebilirsiniz.

Duvar örtüsü modelleri bohemden moderne birçok tarzda tasarıma sahiptir. Ünlü ressamların resimlerine yer verilen duvar örtüleri ile sanatsal yönünüzü odanıza yansıtabilirsiniz. Duvar örtülerini yatak odasında ofise dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Duvar Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Duvar örtülerini ürün ile birlikte gelen yapışkan bantlar yoluyla duvara sabitleyebilirsiniz. Bu yapışkanlar, duvara ve üzerindeki boyaya zarar vermez. Yapışkansız modellerde çivi ya da raptiyeleri dikkatli bir şekilde örtü ile duvar arasına monteleyebilirsiniz.

Hafif kumaş yapıları dolayısıyla duvar örtüsünü birkaç dakika içerisinde duvara asabilirsiniz. Odanızda kısıtlı bir alana sahipseniz ve dekorasyon konusunda etkili bir değişiklik yapmak istiyorsanız, odanızda duvar örtüsü küçük boyutlu modellerine yer verebilirsiniz.

Duvarlara Hareket Katan Duvar Örtüsü Seçenekleri

Kumaş türü, boyut ve tasarım gibi kriterler, duvar örtüsü fiyatlarını belirleme konusunda önemli bir rol oynar. Asacağınız duvarın boyutlarını ve odanın diğer dekorasyon öğelerinde ağırlıklı olan renk ya da tarzı belirledikten sonra odanız için en uygun modeli bulmak ise çok kolaydır.

Siz de ÇiçekSepeti üzerinden zengin model seçenekleri bulunan duvar örtüsü seçeneklerine göz atabilirsiniz. Oda dekorasyonuna ve tarzınıza hitap eden modeli hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Tek dekorasyon eşyası ile odanızda büyük bir görsel etki yaratabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.