Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Duvar Panoları

Yaşam alanlarını dekore ederken mobilya seçimi, aksesuarlar, renkler ve daha birçok konuya dikkat etmek gerekir. Fakat hepsinin temelinde ve tüm seçimleri etkileyen bir unsur bulunur; duvar dekorasyonu. Duvarda seçtiğiniz renk ve tarz aslında geri kalan her şeyi etkiler. Ortama farklı bir hava katan ve duvar dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan duvar panosu modelleri; farklı tasarımlar, fotoğraf çerçeveleri, poster, not ya da açıklama kâğıtları için alanlar ve daha birçok farklı özellik sunar. Pano denildiğinde aklınızda mantar panolar ve üzerindeki notlar canlanıyorsa bu düşünceyi biraz değiştirmenin zamanı geldi demektir. Duvar panosu modelleri, çok fazla seçenek sunan bir alan ve dekorasyonların artık önemli bir parçası. Farklı malzeme, renk ve özellikte sunulan tüm duvar panosu modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Duvar Panosu Modelleri ile Şık Duvar Dekorasyonları

Duvar panoları, dekoratif olarak kullanılan ürünler olduğu gibi kişisel olarak da kullanılabilir. Farklı renk, model, biçim, ebat ve özellikle sunulan panolar genellikle fotoğraflık, askılık, not düzenleyici veya aksesuar olarak kullanılsa da kişisel fotoğraf albümü ya da sergileme alanı olarak da oldukça uygun seçenekler sunar. Pratik ve oldukça kullanışlı olan duvar panosu modelleri ile istediğiniz duvar dekorasyonunu gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 • Duvar panosu modelleri arasında en çok tercih edilen çeşit metal duvar panolarıdır. Şık, modern veya avangart tasarımları sevenlerin favorisi olan metal panolar, farklı ölçülerde sunulur. Standart olarak 30x40 cm, 40x65 cm, 50x70 cm, 60x80 cm gibi çeşitli ölçüleri olsa da farklı geometrik şekiller sunan modeller ölçü olarak da farklılık gösterir.
 • Metal panoların en büyük avantajı paslanmaz malzemeden üretilmesidir. Panoların ortasında olan ince telleri çoğu zaman ayarlayabilir ve istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Siyah metal pano en çok tercih edilen model olsa da gümüş, platin, altın veya farklı renklerde panolar da bulunur. Bu panolarda normal boyalara göre hızlı ve daha sağlıklı olan toz fırın boyası kullanılır.
 • Fotoğraflar, önemli notlar, eşyalar için askılık olarak kullanılabilen metal panoların farklı tasarımlar sunan modelleri de mevcut. Üzerinde hayvan figürleri, gemi, uçak ya da işletmeler için WC yazılı farklı tasarımlar bulunan modelleri sayfa üzerinde bulabilirsiniz.
 • Pano denildiğinde belki de akla ilk gelen ürün olan mantar pano modelleri; iş yerlerinde, evlerde ve okullarda sıklıkla kullanılır. Küçük mantar parçacıklarının sıkıştırılarak birbirine yapıştırılmasıyla elde edilen modeller, üzerine bir şeyler asılması için oldukça kullanışlı alanlar sunar.
 • Mantar pano modelleri genelde duvara asılacak şekilde ve ayaksız olur. Fakat ayaklı modeller de bulmak mümkündür. Ebat olarak 30x40 cm, 45x60 cm, 60x90 cm, 90x120 cm ve 90x150 cm gibi orta boy ya da 30x40 cm, 45x60 cm, 60x90 cm, 90x120 cm ve 90x150 cm gibi büyük boy çeşitleri bulunan mantar panolar, oldukça kullanışlıdır. İş yerlerinde duyuları ve ilanları asmak, evlerde unutulmaması gerekenleri not etmek ya da fotoğrafları sergilemek, okullarda sınıf listeleri ve yapılacak işleri duyurmak için mantar panolar tercih edilir.
 • Bu iki ürün dışında ahşap duvar panosu modelleri de oldukça kullanılan bir çeşittir. Üzerinde Led ışık süslemelerinin olduğu ahşap duvar panoları özel günlerde hediye olarak kullanılabilir veya evinizi dekore ederken anılarınızı dekorasyonun bir parçası haline getirmek için harika seçenekler sunar.

Anılarınız Duvar Panosu Modelleri ile Dekorasyonun Bir Parçası Olsun

Fotoğraf çekmeyi hemen hemen herkes çok sever ve değerli anıları hatırlamanın en güzel yolu fotoğraflardır. Bir karenin içinde en güzel anları yakalamak ve bu anları dekorasyonun bir parçası olarak kullanmak isterseniz duvar panoları sizin için harika seçenekler sunar.

 • Yaşam alanınıza uygun olan tonlarda bir duvar panosu seçerek anılarınızın duvarları süslemesini sağlayabilirsiniz. Ahşap, metal veya mantar panolar bu tasarımlar için uygun olan birçok seçenek sunar.
 • Öncelikle ne kadar ölçüde bir alanınız olduğunu belirlemeli ve belirlediğiniz alanda hangi malzemenin sizin ev dekorasyonunuza daha iyi uyum sağlayacağına karar vermelisiniz. Modern dekorasyonlar için metal panolar, doğallıktan yana olanlar için ahşap panolar, klasik sevenler için ise mantar panolar uygun olabilir.
 • Fotoğraflarınızın sayısı ve konseptin ne olacağına göre panonuzu seçmeniz daha şık bir sergileme alanı oluşturmanızı sağlar. Genelde 12’li fotoğraf askısı olarak satılan duvar panosu modellerinin ipli kısımlarına mandal veya başka bir tutucu ürün kullanarak daha fazla sayıda fotoğraf asabilirsiniz.
 • Fotoğraf askısı duvar panolarını sadece kendi dekorasyonunuz için değil, kişiye özel olarak sunulan modeller sayesinde sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebilirsiniz. Özel günlerde veya içimden geldi hediyesi olarak oldukça güzel bir sürpriz olacaktır.
 • Panoları tek olarak alabileceğiniz gibi farklı boyut ve şekillerde set halinde satılan 2’li veya 3’lü modelleri de değerlendirebilirsiniz.

Yaşam alanlarına farklılık ve özgünlük katan duvar panosu modelleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Uygun fiyatlarla kendiniz veya sevdikleriniz için sipariş oluşturabilir, hızlı gönderim ve farklı ödeme seçenekleri avantajlarından yararlanabilirsiniz.