Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Duvar Rafı

Ev ve ofis dekorasyonuna estetik bir dokunuş yapan duvar rafı seçenekleri işlevsel özelliklerle üretilir. Farklı materyaller, renkler ve modellerle tasarlanan dekoratif raf çeşitleri, çok amaçlı kullanım imkânı da tanır. Salon, yatak odası, mutfak, banyo, balkon, koridor, çalışma ve çocuk odası gibi yaşam alanlarında kullanabileceğiniz ürün modellerini, uygun fiyat seçeneğiyle ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. İç açıcı renkler, sıra dışı tasarımlar ve estetik desenlerle üretilen duvar rafı çeşitleri, bir tık ötenizde!

Çok Yönlü Duvar Rafları ve Kullanım Alanları

Kolay monte edilecek aparatlarla satışa sunulan dekoratif raf seçenekleri, çok yönlü kullanım olanağı sunar. Farklı boyut ve şekillerde tasarlanan ürünleri, kitaplarınızı, objelerinizi, biblolarınızı, çiçek saksılarınızı ve fotoğraf çerçevelerinizi sergilemek için kullanabilirsiniz. Kullanım amacınıza ve dekorasyonunuza uygun modelleri seçerseniz, şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Sergilemek istediğiniz nesneleri taşıyabilecek ve bulunduğu ortama uyum sağlayacak raf modelleri ihtiyaçlarınızı karşılamayı başarır.

Duvara monte edilen ürünlerin yanı sıra dolapların içerisinde, mutfak ve banyo tezgâhlarının üzerinde kullanılan çok gözlü raf seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Tezgâh üstü ürün modelleri daha düzenli olmanıza yardımcı olur. İç içe geçen kutu görünümündeki duvar rafları, kitap ve küçük bibloların sergilenebileceği estetik tasarımlı ürünler olarak öne çıkar. Geometrik şekilli ahşap ve metal raflar ise bulundukları ortama otantik bir hava katar. Yaşam alanlarınızın boş kalan köşelerini, zarif tasarımlı köşe rafı modelleriyle işlevsel hâle getirebilirsiniz. Kapaklı kutu şeklinde tasarlanan, şık desenler ve pastel renkler sunan, tekli ve çoklu kutu rafları hem depolama alanı hem de raf olarak kullanabilirsiniz.

Estetik Tasarımlı Ahşap Duvar Rafı Modelleri

Ahşap duvar rafı seçenekleri sıcak ve doğal görünümüyle her ortama kolayca uyum sağlar. Masif ahşaptan el işçiliğiyle üretilen ve girişe yerleştirilen anahtarlık rafları, doğanın sıcaklığını evinize taşımayı başarır. Doğal ahşaptan tasarlanan, LED ışıklı ve çok bölmeli duvar rafı modelleriyle salonunuza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Fırınlanmış çam ağacından üretilen, çok gözlü ve ışıklı duvar rafları da bulunduğu ortama hoş bir ambiyans katan modellerdir.

Halat ve ahşabın mükemmel uyumuyla üretilen dekoratif tasarımlı ve 3 gözlü raf çeşitlerini, farklı yaşam alanlarında kullanmayı düşünebilirsiniz. Ahşap raf üniteleri, ofis ve iş yeri dekorasyonda yaygın olarak kullanılır. Doğal ahşap ve paslanmaz metal malzemeyle üretilen çok gözlü raflar, sıra dışı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Küçük bir kitaplık, banyo ve mutfak rafı olarak kullanılabilen ürünleri, arkadaşlarınıza hediye etmeniz de mümkün. Tezgâh üstü düzenleyici olarak üretilen üç gözlü raf modellerine banyonuzda yer verebilir ve günlük bakım ürünlerinizi koyabilirsiniz.

Otantik ve Nostaljik Raf Seçenekleri

Paslanmaz metal malzemeden üretilen, modern ve nostaljik tasarımlar sunan, beyaz, pembe, mavi, kırmızı ve siyah renkli dekoratif raf çeşitleri, evinize özgün bir görünüm kazandırır. Pastel renk tonlarıyla tasarlanan hafif yapılı ferforje 3’lü raflar, duvara monte edilebildiği gibi tezgâh üstü olarak da kullanılır. Ferforje duvar rafı modellerini, küçük biblolarınızı, fotoğraf çerçevelerinizi ve kaktüs saksılarını koymak için kullanabilirsiniz. Nostaljik tasarımlı ferforje raf çeşitleriyle oturma odası, mutfak, banyo ve balkon gibi yaşam alanlarınıza otantik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Modern tasarımlı geometrik metal raf üniteleri ise modern dekorasyona sahip ev ve ofisler için ideal seçenekler sunar. Çalışma mekanlarınızın duvarına monte edeceğiniz metal raf ünitelerini, çiçeklik ve kitaplık olarak değerlendirebileceğiniz gibi plaket ve ödüllerinizi sergilemek için de kullanabilirsiniz.

ÇiçekSepeti, ünlü tasarım markalarının farklı malzemeler, modeller ve tarzlarla ürettiği raf çeşitlerini beğeninize sunar ve tek tıkla satın almanızı sağlar. Her bütçeye hitap eden fiyatlarla satışa sunulan ürünlere göz atabilir ve ihtiyacınız olan ürünün siparişini hemen şimdi verebilirsiniz.