Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Duvar Saatleri

Ev ve iş yeri dekorasyonunun en önemli parçası olan duvar saatleri size sadece zamanı hatırlatmakla kalmıyor aynı zamanda tarzınızı da ortaya koyuyor. ÇiçekSepeti geniş ürün yelpazesiyle hem ev hem de iş yerinde kullanabileceğiniz seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Hayatınızdaki özel insanlara ister aynı gün teslimat seçeneği, isterseniz belirlediğiniz başka bir gün teslimat seçeneğiyle armağan edebileceğiniz duvar saatleriyle kendilerini daha iyi ve daha özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Mekânlar Duvar Saatleriyle Hayat Buluyor

Sevdikleriniz ya da kendiniz için ÇiçekSepeti’nden seçebileceğiniz duvar saatleriyle mekânlar adeta hayat buluyor. İş yeri ya da salonda kullanım için klasik, avangart, tablo görünümlü ya da ahşap modeller kadar spor modeller de tercih ediliyor. Hediye olarak düşünüldüğünde genel olarak mutfakların havasını yansıtan neşeli, meyve sebze temalı ya da aşçı temalı duvar saatleri daha çok ilgi görüyor. Yeni doğan bir bebek odasına ya da çocuk odasına hediye düşünüldüğündeyse bebeklerin ve çocukların ilgisini çekebilecek süper kahramanlar, çizgi film karakterleri ya da doğanın bir parçası olan bulut, güneş gibi figürler ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

Duvar Saatleri Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilir?

Hediye olarak ÇiçekSepeti’deki duvar saatlerinden birini tercih etmek istiyorsanız hediye alacağınız kişinin stili ve saati nerede kullanacağına göre hareket etmek gerekiyor. ÇiçekSepeti etkili filtreleri bu konuda size yardımcı olabiliyor. Duvar saatini kime ve ne için alacağınızı seçtiğinizde en uygun seçenekleri sizler için seçen algoritma işinizi bir nebze de olsa kolaylaştırabiliyor.

Daha sonra dikkat etmeniz gerekenlerin başında seçeceğiniz modelin tarzı ve nerede kullanılacağı geliyor. Evlerin stilini tamamlamak üzere seçtiğiniz modellerde oda büyüklüğü, duvar rengi gibi detaylar önem kazanıyor. Yemek yemeye ya da bir şeyler içmeye gittiğiniz restoran ve kafelerdeki büyük duvar saatleri oldukça ilgi çekiyor. Fakat bu modeller evlerde kullanım için oldukça büyük kalıyor ve evin ahengini bozuyor. Bu nedenle kullanılacak odanın büyüklüğünü göz önünde tutmanız gerekiyor. Büyük duvar saatleri küçük bir odayı kalabalık ve dağınık gösterirken küçük duvar saatleri kullanılan oda büyükse duvarda kaybolabiliyor.

Duvar rengi de saatin büyüklüğü gibi önemli bir nokta. Renk seçiminde dekorasyona uygun tonlar ya da çok hafif zıt tonlar seçilerek duvar saatlerine vurgu yapılabiliyor. Bir diğer konu da sayıların şekline karar vermek. Kimi ürünlerde klasik Roma rakamları kullanılırken kimi ürünlerde rakamlar eğlenceli yazı karakterleri kullanılarak resmedilebiliyor. Sizin kriteriniz ne olursa olursun ÇiçekSepeti zengin ürün çeşitleriyle aradığınız tüm duvar saatlerini barındırıyor. Aynı gün teslimat seçeneğiyle içinizden geldiği anda içinizden gelen yere gönderebileceğiniz ürün seçenekleri yeni sahiplerine saate her baktıklarında sizi hatırlatıyor, yüzlerinde bir tebessüm yaratıyor.

Kişiye Özel Duvar Saatleri

ÇiçekSepeti zengin tasarım seçeneğinin yanı sıra kişiye özel duvar saatleriyle de dikkat çekiyor. Kişiye özel tasarımlar dilerseniz özel bir tarihi, dilerseniz özel bir ismi barındırabiliyor. Yaratıcılığınızı sınırlamanıza gerek kalmadan dilediğiniz sözcüklerle zenginleştirebileceğiniz ürünler siz elinizden çıkan özel hediyelere dönüşüyor. ÇiçekSepeti’nde kişiye özel demek sadece yazı yazmak anlamına gelmiyor. Duvar saatleri seçtiğiniz fotoğraflar, logolar ve şekillerle sadece size özel bir hediye hâlini alıyor.

Duvar Saatlerini Çiçeklerle Süsleyin

ÇiçekSepetinde yer alan yüzlerce duvar saatinden birini ya da kendi tasarımınızı hediye etmeyi seçtiğinizde yanında gönderebileceğiniz çiçekler teslim anını duygulu ve unutulmayacak bir ana çeviriyor. Muhteşem görüntülü ve kokulu Çiçeksepeti aranjmanları herkesi gülümsetiyor ve mutlu ediyor. Güvenli hediye alışverişinin mutluluk garantili adresi ÇiçekSepeti sizi birbirinden güzel hediyeleri hemen sipariş verebilirsiniz.