İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Duvar Folyoları

Ev dekorasyonunda uygun fiyatlarla eşsiz tasarımlar yaratabileceğiniz sticker ve folyo modelleri, birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Özellikle mutfak duvarlarında kullanım alanı bulan folyolar, mermer ve fayans gibi desenler içerirken manzara resimleri gibi dikkat çeken dekoratif seçenekler de sunar. Estetik zevklerinizi yansıtan sticker modelleri içerisinde ise hem çocuklar hem de yetişkinler için farklı dizaynlara sahip ürünler bulabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı olmaları sayesinde oldukça kısa sürede kullanıma hazır hale getirebilir, yaşam alanlarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ahşap, mermer, fayans ve temiz yüzeye sahip birçok alanda sticker ve folyo kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin her eve uygun tasarımlara sahip binlerce seçenek arasından sizi yansıtan bir ürün bulmak oldukça kolay!

Duvarlara Etkili Dokunuşlar İçin Folyo Modelleri

Ev dekorasyonunun etkili bir parçasını oluşturan duvarlar için farklı desenlere sahip folyoları tercih edebilirsiniz. Duvara folyo yapıştırma işlemi, folyolar üzerinde bulunan yapışkan sayesinde oldukça pratiktir. Mutfak tezgah duvarlarında kullanabileceğiniz folyolar içerisinde ise tezgah ve mutfak dolabı arasında bulunan alanı renklendirebilirsiniz. Yemek yaparken keyifle çalışabileceğiniz bir ortam yaratabileceğiniz duvar folyoları içerisinde farklı renk seçeneklerine sahip mermer desenler de bulunur. Aynı zamanda geometrik çizgilere sahip fayans döşemesini andıran folyolar da mevcuttur. Oldukça uygun seçeneklere sahip duvar folyo fiyatları sayesinde düşük bir bütçeyle anlamlı bir değişiklik yaratabilirsiniz.

Duvar folyoları her ne kadar mutfakta daha çok kullanım alanı bulsa da mobilya kaplamalarında da değerlendirilebilir. Yapıştırılacak yüzey pürüzsüz ve kuru olduğu müddetçe yaratıcı tasarım fikirlerinde etkili bir ürün olarak folyoları kullanabilirsiniz. Desenlere sahip ürünlerin yanında sade renkler içeren folyolar ile geniş yüzeyleri kaplayabilir, mobilyalarınızı veya beyaz eşyalarınızı bambaşka bir görünüme evriltebilirsiniz. Deri dokuya veya ahşap desenlerine sahip folyolar da hayalinizdeki değişimler için sizlere farklı seçenekler sunar.

Duvar Dekorasyonunda Pratiklik Sunan Sticker Modelleri

Dekoratif ayrıntılarla bezenen bir ortamda duvar üzerinde yapılan değişiklikler, ortamın atmosferinde ciddi bir etkiye sahiptir. Duvarlarınızda kullanabileceğiniz sticker modelleri, minimal çizgilere sahip ürünlerden tablo tasarımlarına dek yüzlerce seçenek içerir. Sade renklerin hakim olduğu evlerde siyah renkli duvar sticker’larını değerlendirebilirsiniz. Ülke isimlerinden oluşan dünya haritaları, hayvan figürleri, yoga sembolleri veya doğa tasarımlı sade sticker modelleri şıklığı beraberinde getirir. Çocuk odalarında, çocukların hayal dünyalarını zenginleştiren yönleriyle ay yıldızlı fosforlu sticker modellerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çocukların heyecan duyacağı çizgi karakterlerden oluşan renkli sticker’lar da aradığınız keyifli ayrıntıyı sizlere sunar.

Ev dekorasyonundaki ayrıntılar sizin zevklerinizi ve dünyanızı yansıtır. Anlamlı yansımalar için duvarlarınıza; kuş sürüleri, kahve, yıldız takımları, çiçek veya anlamlı yazılara sahip sticker ürünlerini yapıştırabilirsiniz. Küçük boyutlu ve farklı tasarımlara sahip onlarca ürünün yer aldığı sticker setleri de çocuk ve genç odalarında istenen her alana yapıştırılabilir. Giysi dolabı, gitar, kaykay ve laptop gibi farklı birçok kişisel ürün üzerinde de bu sticker ürünleriyle istediğiniz değişimi yaratabilirsiniz.

İşlevsel Sticker ve Folyo Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

İşlevsel yönleri ile ucuz duvar sticker’ı folyo ürünleri birçok özellik içerir. Mutfak içerisinde bulunan onlarca çeşit ürünü rahatlıkla bulabilmenizi ve kategorize etmenizi sağlayan etiketler, bu ürünler içerisinde mevcuttur. Kavanoz veya saklama kapları üzerine kolayca yapıştırılabilen sticker etiketler ile onlarca çeşit ürün adının yer aldığı kullanışlı bir sete sahip olabilirsiniz. Kapı üzerinde kullanım için üretilen sticker çeşitleri ise dekoratif ürünler içermekle birlikte uyarı içeren seçeneklere de sahiptir. Kişiye özel isimlerle hazırlanabilen pleksi yapıştırmalarla ise mutfağınızda şık bir ayrıntı yaratabilirsiniz.

Çarpım tablosu ve boy cetveli gibi işlevsel özelliklere sahip ürünler de ayrıca çocuk odalarında kullanılabilecek yapıştırmalar içerisindedir. Notebook, araba, klozet, priz ve yaşam alanlarınızın her alanına özel kullanım bulabilen yüzlerce stickler çeşidi ile estetik çizgilere sahip olabilirsiniz. Dekoratif amaçlarla üretilen ucuz duvar sticker’ı ve folyo ürünlerinin yanı sıra işletmelerde sağlık uyarıları için kullanılabilecek ürünler de güvenli çalışma ortamları için kullanılabilir. Kolay yapıştırabilme, uzun ömürlü kullanım ve kaliteli baskı teknikleriyle estetik görünümlere sahip duvar sticker’ı ve folyo modellerini tek tıkla ÇiçekSepeti’nden sipariş edebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.