Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Duvar Süsü

Duvar süsleri, evlerin, iş yerlerinin, restoranların ve daha birçok mekanın dekorasyonunu tamamlamak için sıklıkla tercih ediliyor. Dekorasyona renk, hareketlilik ve kişilik kazandıran duvar süsleri, yalnızca tablolarla sınırlı kalmayıp çiçeklik, duvar rafı, fotoğraf panosu, dünya haritası, hayvan figürleri gibi çok çeşitli alternatiflerle modern, retro, minimalist ve diğer tüm dekorasyon tarzlarını tamamlayıcı rol oynuyor. Farklı tarzları yansıtan çok sayıdaki ahşap metal duvar dekorasyon ürünleri dışında, el yapımı ve makrome modeller de duvar için dekoratif ürünler arasında yer alıyor.

Birbirinden farklı modellere sahip, en kullanışlı ve en şık tasarımları bir araya getiren duvar süsü çeşitleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, duvar süsü sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Farklı Malzemelerden Üretilen Duvar Süsleri

Metal malzemeden meydana gelen duvar dekorasyon süsleri sıkça tercih ediliyor. Bunların arasında özellikle kuş figürleri ön plana çıkıyor. Dal üzerinde ya da tek başına kuş figürlerinin yer aldığı modellerde mat siyah elektrostatik boya kullanılıyor. 1,5 mm ya da 2 mm kalınlığında metal malzemenin kullanıldığı ürünler genel olarak duvardan 2 cm önde duracak şekilde tasarlanıyor. Dal üzerinde kuş figürleri tercih edenler için 75x26 cm, 75x55 cm, 60x44 cm gibi farklı boyutlarda duvar süsleri bulunuyor. Kullanıcıya montajlı şekilde teslim edilen dal ve kuş şekilleri, arka tarafta yer alan askı aparatları sayesinde istenilen yere rahatlıkla asılabiliyor. Dal olmadan yalnızca kuş figürleri tercih edenler ise çeşitli boyutlar arasından zevkine göre seçim yapabiliyor. 30x30 cm boyutlarında 4 adet kuş figürünün bulunduğu setler bunlardan yalnızca biri. Ayrıca 6’lı ve 8’li kuş figürü setleri de bulunabiliyor. Ürünler arkalarında yer alan bantlar sayesinde duvara kolaylıkla monte edilebiliyor. Kuş figürlerinde metal malzeme kullanımı ağırlıklı olsa da polyester malzemeden meydana gelen ürünler de bulunuyor.

Anlamlı Figürlerle Süslü Duvar Aksesuarları

Kuşlar dışında aslan, kurt ve tilki gibi değişik hayvan figürleri de metal malzemeden meydana gelen duvar dekoratif ürünleri arasında yer alıyor. Aslan figürü tercih edenlere 40x50 cm, 56x70 cm ve 50x38 cm boyutlarında seçenekler sunuluyor. Duvar ile arasında 2 cm kadar mesafe bulunan ürünler elektrostatik ipek mat siyah boya ile renklendiriliyor. Askı aparatı sayesinde istenilen yere kolaylıkla asılabiliyor. Kurt ve tilki gibi metal figürlerde ömür boyu garantili ürünler bulunuyor. Liderliği temsil eden kurt figüründen meydana gelen ürünler 50x38x42 cm boyutlarında oluyor. 1700 gr ağırlığındaki modeller 0,8 mm kalınlığında metal plakadan meydana geliyor olup, ısıya, neme ve pasa dayanıklı boya kullanılarak renklendiriliyor. Kullanıcılar başka bir renkte boyamayı veya antika ya da korozyon tekniği kullanmayı arzu ediyorsa, ürünler boyanmadan da gönderilebiliyor. Tilki figürlerinde ise 38x22xx35 cm boyut seçeneği bulunuyor olup ağırlıkları 935 gr oluyor. Ayrıca yine kurt figüründen oluşan ve 19x45 cm, 24x60 cm, 32x75 cm, 100x43 cm, 120x52 cm gibi çok değişik boyutları bulunan modeller duvara 2 cm uzaklıkta olacak şekilde tasarlanıyor.

Avantajlı Duvar Süsü Fiyatları

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız makrome duvar süsü, dekoratif duvar süsleri, metal duvar süsü, çocuk odası duvar süsü, hasır duvar süsü, ışıklı duvar süsü, yatak odası duvar süsü, pleksi duvar süsü, ahşap duvar süsü ve kasnak duvar süsü gibi duvar süsü modelleri tek tıkla beğeninize sunuluyor. ÇiçekSepeti duvar süsü kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Duvar süsü sayfasında listelenen birbirinden özel bu ürünler, online alışverişe özel kampanyalarla, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran renkli ve şık ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.