İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

DVD Playerlar

Evde film izlemek istediğinizde kullanabileceğiniz DVD player modelleri, teknolojinin gelişmesiyle farklı özellikler edinen cihazlara dönüşmeye başladı. Temelde DVD recorder, analog veya dijital sinyalleri DVD ortamında dijital olarak kaydetmenizi sağlayan optik disk kaydı donanımıdır. Bu disk kaydını çalıştırmaya ve içindeki görüntüleri izlemenizi sağlayan cihaza da DVD player denir. Günümüzde DVD player markaları, cihazlarına Blu-ray ve Divx özellikleri ekleyerek birden çok formatı tek cihaz üzerinden izleme imkanı sunuyor. Siz de film, dizi veya kendi çektiğiniz görüntüleri televizyondan izlemek isterseniz en iyi markaların DVD player modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. DVD player bir diğer adı recorder olan bu ses sistemi ürünleri indirimli fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor. DVD player fiyatlarını incelemek ve istediğiniz modeli satın almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

DVD Player Çeşitleri ve Özellikleri

Birçok marka tarafından üretilen DVD player, farklı özellikler sunar. Bu nedenle DVD player almaya karar verdiğinizde nelere ihtiyacınız olduğunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Bütçenize en uygun cihazı almak için dikkat etmeniz gereken konuları belirleyerek tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir cihaz satın alabilirsiniz.

  • DVD player alırken ilk olarak cihazın hangi disk türlerini oynatabildiğine dikkat etmeniz gerekir. Çoğu DVD oynatıcı MP3 / MP4 çalabilir. Ayrıca HD görüntü ve Full HD görüntü standart olarak sunulur. Fakat Blu-ray, 4K gibi ekstra özellikler istiyorsanız alacağınız cihazın bu özelliklerde olmasına dikkat etmeniz gerekir.
  • DVD'ye içerik kaydetmenize izin veren modeller, DVD recorder özelliğine sahiptir. Bu tarz cihazlar sayesinde istediğiniz içeriği DVD üzerine kaydedebilirsiniz.
  • DVD player modelinin hangi tür girişlere sahip olduğu dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. USB girişi bulunan cihazları tercih ederek USB bağlantısı üzerinden dilediğiniz cihaza bağlantı yapabilirsiniz. Televizyondan bir şeyler izlemek için DVD player modelinin cihazınız ile uyumlu olması gerekir. DVD oynatıcıyı HDMI kablosu ile televizyona bağlayabilir, en iyi ses ve görüntüyü alabilirsiniz.
  • DVD recorder modelleri, DVD yazıcılardan farklı olarak televizyona bağlanan ve kaydeden bağımsız cihazlardır. Bu tarz cihazlar videoyu doğrudan kameradan DVD'ye kopyalamanızı sağlayan bağlantılar sunar. Televizyondan bir kayıt almak isterseniz DVD recorder USB cihazında yerleşik bir tüner olması gerekir. Bu sayede cihaz televizyonda dönen görüntüyü ve sesi kayıt altına alabilir.
  • DVD recorder fiyatları, kayıt kalitesi ve dahili depolama alanı gibi özelliklere göre değişkenlik gösterir. Modeller DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW gibi birçok formatta kayıt yapabilen cihazları tercih ederek kaydettiğiniz görüntüleri dilediğiniz formatta izleyebilirsiniz.
  • DVD player fiyatları, cihazın sunduğu bağlantı özellikleri, marka, görüntü ve ses kalitesi gibi kriterlere göre değişkenlik gösterir. Bütçenize en uygun modeli seçerken alacağınız DVD player modelinin bilindik bir markadan olmasına özen göstermeniz faydalı olacaktır. İleride olabilecek bir arıza anında servis ağı geniş markalar sorununuzun çözümünde size yardımcı olacaktır.

Farklı Özelliklere Sahip DVD Player ve Medya Oynatıcılar

Günümüzde gelişen teknolojinin etkisiyle DVD player markaları, cihazlarına birçok özellik eklemeye devam ediyor. Farklı özellikleri ile öne çıkan ve oldukça kullanışlı olan bu cihazları satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okuyabilir, cihazlar hakkındaki açıklamalardan yararlanabilirsiniz.

  • DVD player veya diğer adıyla DVD oynatıcı evlerinizde DVD filmleri en yüksek kalitede izlemenizi sağlayan cihazlardır. Farklı versiyonları bulunan bu cihazların bazı ekranlı modelleri, dilediğiniz yerde film izleme keyfi yaşamanıza olanak tanır.
  • Video sıkıştırma biçimi olan Divx, görüntünün boyutunu küçültürken kalitesinden bir şey kaybetmemesini sağlar. Bu nedenle alacağınız DVD player modelinin Divx oynatıcı özellikte olması oldukça işinize yarayacaktır.
  • Yüksek çözünürlük kalitesine sahip olan 1080p ve üzerinde kalitede film izlemek istiyorsanız bunu destekleyen cihazları tercih etmeniz gerekir. Blu-ray desteğinin yanı sıra 4K görüntü kalitesi sunan cihazlar bu konuda beklentilerinizi karşılayacaktır.
  • DVD player modellerinin günümüzdeki en güncel versiyonu olan media player modelleri, normal televizyonları akıllı televizyon gibi kullanmanıza olanak tanır. Küçük bir kutu şeklindeki media player cihazı, Apple TV, Android TV Box ve Google Chromecast Ultra 4K gibi farklı markaların ürünlerini içinde barındırır. Bu sayede Netflix, Amozon Prime, Youtube gibi uygulamaları televizyon üzerinden kullanabilirsiniz.

Sony, Goldmaster, Apple, Samsung ve Xiaomi başta olmak üzere en iyi markaların DVD player, DVD recorder ve media player çeşitleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Ürünleri inceleyerek beğendiğiniz ürünü uygun fiyatlarla sipariş edebilir, hızlı gönderim avantajından yararlanabilirsiniz. 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.