İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dyo

Türkiye’nin ilk yerli boya markası olan Dyo, 70 yılı aşkın süreden beri edindiği üretim tecrübesini yenilikçi fikirlerle bir araya getirir. Yaşam alanlarına renk katmak için yola çıkan Dyo, yaptığı Ar-Ge yatırımları sayesinde hayatı kolaylaştıran ve hayata keyif katan ürünler ortaya koymaya çalışır. Dyo ürünleri, sadece dekoratif amaçlı boya çeşitlerinden oluşmuyor. Endüstrinin farklı alanlarında ihtiyaç duyulan özel boyalar ve çeşitli yardımcı ürünler de ürün gamında yer alır.

Yetenekli Dyo Ürünleri

Kullanıcılarının beklenti ve isteklerini göz önünde bulunduran Dyo, son teknolojileri uygulayarak ürünlerine farklı yetenekler kazandırır. Mutfak gibi alanlarda tercih edilebilen Dyo Teknoplast, yüksek yağ itici ve antibakteriyel özelliği sayesinde kullanım keyfini arttırır. Dış cepheler için geliştirilen Dyo Nanotex, fotokatalitik özelliği sayesinde güneş ışığından kendi kendini temizlediği için ilk günkü renk ve görünümünü daha uzun süre korur. Ürün gamı içerisinde silinebilen, kolay temizlenen, kir ve iz tutmayan, UV dayanımlı, su iticiliği yüksek, rutubeti bloke eden gibi farklı özellikte pek çok boya ve yardımcı ürünler bulunur.

Dyo fiyatları, klasik boya üretimi yapan markalarla kıyaslandığında biraz daha yüksek gibi görünebilir. Fakat zorlu bir Ar-Ge sürecinin ürünü olmaları, kullanıcıların konforlarını arttırır. Diğer taraftan ÇiçekSepeti Dyo kampanya ve fırsatları, çok daha uygun koşullarla yaşam alanlarınıza renk katmanıza yardım eder. ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek uygun fiyatlı Dyo ürünleri satın alabilirsiniz.

Yeni Dyo Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Geniş bir renk yelpazesi olan Dyo, daha kalıcı ve yetenekli boya çeşitleri sunmak için son teknolojiyi yakından takip ederek yeni teknolojiler geliştirir. Sezonun öne çıkan renklerine ürün yelpazesinde yer veren marka, kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda çok daha kullanışlı ürünler ortaya koyar. Diğer taraftan outlet Dyo ürünleri, uygun fiyatlı ve yetenekli boya arayanlar için benzersiz bir fırsat olur.

Usta ve mimar gibi profesyoneller için pek çok alternatifi bulunan Dyo, evini kendi renklendirmek isteyen kullanıcılarına kolay uygulanan pratik ürünler sunar. İndirimli Dyo ürünleri arıyorsanız ÇiçekSepeti avantajlarına göz atabilir, kolayca ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.