İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Eastpak

Dünyanın en çok tercih edilen çanta markaları arasında yer alan Eastpak, 1952’de Amerikan ordusuna çanta üretmeye başlayarak yola çıkıyor. Zamanla gençler arasında popülerleşen askeri çantalar, daha çok ünlenerek Eastpak için bir kapı aralıyor. Bunun sonucunda marka, ürün çeşitliliğini arttırarak dayanıklı ve genç stiliyle fenomen oluyor. Özgün tasarımları, klasik ve modern çizgileri ile 7’den 70’e herkese hitap eden modelleri ile moda dünyasında büyük bir ün kazanıyor. 7 kıtada ürünleri ile daima çok sevilen Eastpak kampanya ürünlerine göz atmak ve hemen sahip olmak için Çiçeksepeti’nin sunmuş olduğu avantajlar sayesinde uygun Eastpak fiyatları ile hemen ulaşabilirsiniz.

Yaratıcı Tasarımlar

Koleksiyonlarını daima yenilemeye ve yaratıcı fikirlerle geliştirmeye devam eden marka, klasik çizgisine yepyeni tasarımlar ekliyor. Göz alıcı renkleri ve özgün desenleri ile dikkat çekerken değerlerine bağlı kalmaya da devam ediyor. Değişen estetik algısı ile birlikte çağdaş tasarım dinamiklerini daima ürünlerine yansıtarak ikon haline gelen modellerini dahi yeniden yorumluyor. Eastpak ürünleri çeşitli renk ve desenlerde grafik zenginliği sunarak pozitif bir yaklaşım ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. Siz de hemen Eastpak’e sahip olmak istiyorsanız outlet Eastpak ürünleri inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Özellikle öğrenciler, kamp ve seyahatseverlerin bir numaralı tercihi olan marka, su geçirmeyen ve yanmaz kumaş ile hayat bulan çantalarıyla dikkat çekiyor. Şık ve kaliteli indirimli Eastpak ürünleri Çiçeksepeti’nde sizleri bekliyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının yanı sıra geniş çanta hacmi ve akıllı iç tasarımı ile fonksiyonel ürünler sağlıyor. İlave cepler, gizli bölmeler ve kullanışlı göz seçenekleri ile hayatınızı kolaylaştırmanın çözümlerini sunuyor. Temizliği de kolay olan Eastpak çantaları gerektiğinde yıkayabilirsiniz. Rengarenk ve şık yeni sezon Eastpak ürünleri de oldukça dikkat çekiyor.

Siz de dolabınıza bir Eastpak Padded Pak’r sırt çantası ekleyerek hem stilinize yeni bir bakış açısı getirebilir hem de konforun keyfini çıkarabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunan ürünleri günlük hayatınızda ya da seyahatlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. En şık tasarımlara sahip olmak için Çiçeksepeti’nin sunduğu uygun fiyatlı Eastpak ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.