İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Eaton Ups ÇiçekSepeti’nde!

Elektronik cihazların çalışması için gerekli olan güç kaynakları, voltajı düzende tutmayı sağlar. Eaton Ups ürünleri de her an her yerde kullanılan bu cihazları koruma altına alır. Elektriğin neden olduğu sorunlara karşı korur. İnternet bağlantısının kesintisiz şekilde devamını sağlar. Böylelikle interneti kullanarak hava şartlarını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Güç Kaynağı Sağlayan Eaton Ups ürünleri

Üstün kalite şartlarında üretilen Eaton Ups ürünleri, çevre dostu olmasıyla da kullanıcılarından tam not almayı başarır. Deprem gibi özel durumlarda gün boyunca hizmet sunar. Şebekeden dolayı yaşanan hasarları engeller. Akülü sistemden oluşan Eaton Ups ürünleri, elektronik cihazların kesintisiz olarak çalışmasına yardımcı olur. Depoladıkları enerjiyi şebeke kesintilerinde cihazlarınıza aktaran indirimli Eaton Ups ürünleri, güvenli bir koruma sistemi oluşturur. Enerjilerin uygun şekilde cihazlara iletilmesine imkân tanır. Eaton 5E 850i USB DIN (Schuko) Line-Interactive UPS gibi birçok ürünü inceleyerek ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilirsiniz.

İndirimli Eaton Ups Ürünleri

Eaton Ups ürünleri, sizin için önemli olan dosyalarınızın kaybolmasını önleyerek bulut sisteminde kayıt eder. Uzun süren elektrik arızalarında en büyük destekçilerinizden biri olur. Uygun fiyatlı Eaton Ups ürünleri ile elektronik cihazlarınızı güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Eaton Ups fiyatları, ürünün sahip olduğu donanımlara göre en doğru şekilde belirlenir. Bu nedenle fiyatlarda farklılıklar gözlenebilir. Eaton Ups kampanya fırsatlarını takip ederek birçok ürünü ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyata satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.