İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Eco Tools ÇiçekSepeti’nde!

Etkili bir cilt bakımı ve makyaj uygulaması yapabilmek için doğru ekipmanlar kullanmak gerekir. EcoTools markalı sünger ve fırça setleri cilt bakımı ve makyaj işlemlerini kolayca yapmanıza yardımcı olur. EcoTools ürünleri banyo aksesuarları, süngerler, fırça ve aplikatörler olarak sınıflandırılabilir. %100 vegan olan EcoTools ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez. Pratik ve kaliteli EcoTools ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

EcoTools Fırça ve Sünger Çeşitleri

Bakım ve makyaj sürecine yardımcı olmak istenen EcoTools ürünleri çevre dostu bir yapıya sahiptir. EcoTools Türkiye ürünleri arasında yer alan makyaj fırça setlerinde allık, far, fondöten, aydınlatıcı gibi makyaj malzemelerine özel ürünler bulunur. Sentetik liflerle üretilen makyaj fırçaları ve süngerler hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Cilde nazik bir dokunuş yaparak kusursuz görünen makyajlar yapmanıza yardımcı olur. EcoTools eye set çift taraflı olarak kullanılabilen iki fırçadan oluşur. Bu fırçaları kullanarak gölgeli göz makyajları yapabilirsiniz.

EcoTools tarafından üretilen fırçaların sap bölümleri doğal bambu ağacından yapılır. Fırça ve süngerlerin temizliği son derece kolaydır. İhtiyaç duyduğunuz sıklıkta ılık su ve temizleyici kullanarak fırçalarınızı yıkayabilirsiniz. Yumuşak kıl yapısına sahip olan EcoTools ürünleri sayesinde makyajınızı kolayca uygulayabilirsiniz. Makyajınızı temizlemek için markanın konik süngerlerinden faydalanabilirsiniz. Temizleyicilerinizi bu süngerlerle yüzünüze rahatça sürebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı EcoTools Ürünleri

EcoTools ürünleri çevreye duyarlı malzemelerle üretilir. Sentetik kıllara ve doğal bambu saplara sahip olan fırçalar oldukça dayanıklıdır. Makyaj uygulamaları ve cilt temizliğinde kullanabileceğiniz çok sayıda EcoTools ürünü vardır. Yüz temizlemede markanın süngerlerinin yanı sıra dairesel formdaki fırçalarını da kullanabilirsiniz. Yumuşak yapıdaki fırçalar cildi tahriş etmez. EcoTools online satış fırsatlarından yararlanarak etkili makyaj uygulamalarında kullanabileceğiniz fırça ve süngerlere sahip olabilirsiniz.

EcoTools fiyat aralıkları ürün özelliklerine göre belirlenir. Her bütçeye uygun fiyatlarla sunulan EcoTools ürünlerini tek tek ya da set halinde alabilirsiniz. EcoTools indirim fırsatlarından faydalanarak kaliteli ve çevre dostu fırça ve süngerlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Uzun süre dayanıklı fırça setlerini keyifle kullanabilirsiniz. Günlük cilt bakım rutinlerinde markanın sünger çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli EcoTools ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.