Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ecos3 ÇiçekSepeti’nde!

Ecos3 tamamen saf ve doğal temizlik malzemeleri üreten bir markadır. Bitki bazlı formülüyle solunması halinde vücuda herhangi bir zarar vermez ve güvenle kullanılabilir. İçeriğinden dış ambalajına kadar her noktası doğaya duyarlıdır. Geri dönüşüme müsaittir ve doğada kolayca çözünebilir. Bunun gibi doğa dostu Ecos3 temizlik ürünlerine ÇiçekSepeti’nden göz atabilirsiniz.

Ecos3 Çeşitleri

Ecos3 nedir sorusunun cevabı gayet açık ve nettir. Temizlik yaparken kimyasal maddelerden uzak durmak isteyenler tarafından tercih edilen bir temizlik markasıdır. Özellikle Ecos3 bulaşık makinesi deterjanı sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Yıkamanın ardından bulaşıklarda herhangi bir kalıntı bırakmadan etkili bir şekilde temizler ve parlatır.

  • Ecos3 çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanında olduğu gibi herhangi bir kalıntı bırakmadan temizlemeye yardımcı olur. Renkli ve beyaz çamaşırlar fark etmeksizin hepsinde rahatlıkla kullanılabilir.
  • Ecos3 yumuşatıcı çamaşır makinesinin yumuşatıcı bölmesine konularak her türlü çamaşırda kullanılabilir. Doğal bitki özleriyle meydana getirilen Ecos3’ün yumuşatıcısı ferah kokusu ve çamaşırlarda bıraktığı ipeksi doku sayesinde sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır.
  • Ecos3 sıvı sabun ellerin tahriş olmadan temizlenmesini sağlar. Ellerdeki bakterileri öldürerek kirliliği minimuma düşürür. Yıkamanın ardından ellerde sertleşme yapmaz ve yumuşak bir his bırakır. Üstelik temiz kokusuyla kullanıcıların beğenisini kazanır.
  • Ecos3 hijyenik sprey bitkisel bazlı bir yapıya sahiptir. Virüs ve bakterilere karşı koruma sağlamak için özellikle toplu taşıma araçlarında ve benzeri yerlerde Ecos3 kullananlar tarafından tercih edilir.

Doğa Dostu Ecos3 Ürünleri

Ecos3 ürünleri doğa dostu bitkisel formülleriyle temizlik için evin birçok noktasında kullanılabilir. Markanın çamaşır, bulaşık, el temizliği gibi farklı alanlar için ürün çeşitleri bulunur. Bunlar arasından özellikle virüs ve bakterilerden arınmak için tercih edilen Ecos3 el dezenfektanı doğal içeriği sayesinde çocuklarında kullanmak isteyen ebeveynlerin tercihidir. Aynı şekilde bitkisel formülüyle yetişkinler tarafından tercih edilen bir üründür.

Ecos3 ürünleri kullananlar ürünleri genellikle doğal içeriğe sahip olması nedeniyle tercih eder. Bu ürünlere ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir dilediğinizi satın alabilirsiniz.