İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ecza Dolabı

Ecza dolapları, tüm ilaçları organize etmenin ve dağınıklığı ortadan kaldırmanın harika bir yolunu sunar. Banyoda, koridorda veya evinizin diğer alanlarında kullanabileceğiniz dolapların çoğu kolayca monte edilebilir. Böylece eviniz oldukça temiz ve hoş görünebilir. ÇiçekSepeti, evinizin dekorasyonuna ve tarzınıza göre seçebileceğiniz çok çeşitli ecza dolabı modelleri sunar. Siz de tüm dağınıklığı ortadan kaldırırken aynı zamanda evinizin ambiyansına hoş bir katkıda bulunan en iyi ecza dolabı çeşitlerini keşfedebilirsiniz.

Şık ve Fonksiyonel Ecza Dolapları

İlaçlar, küçük ebatta olsa da bir araya gelince oldukça fazla yer kaplar. Üstelik, herhangi bir acil durum halinde elinizin altında düzenli bir şekilde bulundurmanız gerekebilir. Ecza dolapları bu aşamada oldukça akılcı depolama çözümleri sunar. Genellikle banyoda kullanılan dolapları, evinizin dekorasyonuna ve yapısına göre farklı alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Ecza dolaplarının çocukların ulaşamayacağı yüksek alanlarda olması oldukça önemlidir.

Bazı dolaplar uzun ince yapıda olduğu için alçağa monte etmek gerekebilir. Ancak, böyle durumlarda ilaçları üst raflarda muhafaza etmek, özellikle çocuklu evlerde gözden kaçırılmaması gereken bir ayrıntıdır. Söz konusu ecza dolabı olunca çok farklı stil, boyut ve renklerde modeller bulabilirsiniz. Ecza dolabı seçiminde fonksiyonel bir çözüm arayışındaysanız farklı boyuttaki ilaçların tümünü depolayabilmek için çok bölmeli veya çekmeceli ürünleri seçebilirsiniz. Hatta büyük boy bir dolap seçerseniz, sıklıkla kullanmadığınız kozmetik ürünlerinizi de saklayarak makyaj masasının üzerindeki dağınıklığı azaltabilirsiniz.

Her Stile Uygun Ecza Dolabı Modelleri

Ecza dolaplarının malzemesi ve modeli gibi unsurlar nedeniyle monte edilme şekilleri de değişebilir. Gömme ecza dolapları, duvarınızın içine oturan ve yalnızca kapak veya ayna gibi yüzeyin göründüğü modellerdir. Bunun gibi bir tasarım için duvarda gerekli boyutlarda alan açılması gerekebilir. Gerektiğinde kolayca demonte edebilmek için duvarın üzerine monte edilen kabin dolapları da tercih edebilirsiniz. Doğrudan duvara monte edilen bu tür dolaplar, banyonuza hoş bir katkı sağlar. Ahşap, metal, cam, şeffaf veya aynalı dolap modellerini mekânın dekorasyon temasına uygun şekilde seçebilirsiniz.

Cam dolaplar genellikle, içerisindeki ürünleri kolayca görebilmenizi sağladığı için pratiktir. Ahşap modeller ise mobilyalarınızın devamına uygun olarak seçildiğinde dekorasyonunuzla bütünlük oluşturur. Banyoda veya koridorda boş bir alan varsa köşe için üretilen ecza dolapları da harika olabilir. Bu tip modeller, daha derin raf ve depolama çözümü sağladığı için ilaç, ilk yardım, kozmetik veya diğer tüm eşyalarınızı kolayca sığdırabilirsiniz. Dolap kapaklarının rengini duvarın tonuyla veya mekândaki diğer mobilyalarla benzer şekilde seçerek dekorasyonda bir bütünlük de yaratabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ecza Dolapları ÇiçekSepeti’nde!

Ecza dolapları, temelde ilaç gibi önemli medikal ürünleri depolamak ve gerektiğinde hızla ulaşmak için kompakt şekilde tasarlanır. Ancak dolabın stilinin evinizin dekorasyonuna uyum sağlaması ve aynı zamanda uzun yıllar kullanılabilecek kaliteli malzemelerden seçilmesi önemlidir. Ayarlanabilir raf, aynalı kapak veya çeşitli aydınlatmalarla zenginleştirilen modeller sayesinde işlev ve stili birleştirebilirsiniz. Ecza dolabı modelleri, genellikle küçük ve kompakt boyutta tasarlansa da alanın derinliğine ve büyüklüğüne göre farklı ebatlarda ve şekillerde ürünler tercih edilebilir. Dolap seçmeden önce yerleştireceğiniz alanın ölçülerini alarak en doğru modeli satın alabilirsiniz.

Dikdörtgen şekilde tasarlanan ürünler, yaygın olarak kullanılsa da oval veya kare gibi farklı türde dolaplar da mevcuttur. Birbirinden şık ve kaliteli ecza dolabı çeşitleri sayesinde banyonuzun tezgâhında veya dolaplarında bulunan tüm fazlalıkları boşaltarak düzene sokabilirsiniz. ÇiçekSepeti, mevcut çeşitlilik miktarıyla sizin için en doğru ürünleri indirim ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunar. Hem şık hem de akıllı çözümler üreten modelleri ecza dolabı modellerini almak için hemen şimdi alışverişe başlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.