Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Eda Taşpınar ÇiçekSepeti’nde!

Tanınmış isim Eda Taşpınar, bronz teni ve fit vücuduyla yazın simgelerinden biri haline gelmiştir. 2012 yılından bu yana kendi adını taşıyan markası ile kendi tasarladığı ürünleri kadınlarla buluşturuyor.

Bronz ve fit bir vücuda sahip olmanız için tasarlanan Eda Taşpınar markalı ürünler ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Yazı Başlatan Ürünler

Selülit karşıtı ürünlerden bronzlaştırıcı ürünlere, vücut kokuları ve losyonlarından bitkisel şampuanlara Eda Taşpınar ürünleri geniş bir yelpazeyi süslüyor. Kusursuz bronzluk söz konusu olduğunda akla ilk gelen isimlerden Eda Taşpınar özellikle kısa yaz tatillerinde bronzlaşmak isteyen kişiler için etkili ürünler tasarlıyor. Eda Taşpınar ürünleri içeriğinde bulunan bronzlaşmayı hızlandırıcı bileşenler ile kısa sürede bronz bir tene sahip olmanızı sağlıyor. Eda Taşpınar ürünleri ile özellikle yaz aylarında pürüzsüz bir vücudun yanında dilediğiniz bronzluğu elde edebilirsiniz.

Kişisel bakımda ihtiyaç duyulan krem, losyon, şampuan gibi pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Markanın en dikkat çeken kategorilerinden bir diğeri ise selülit önleyici ürünleridir. Bu kategoride yer alan doğal ürünler sayesinde selülitlerinizden kurtulabilir, pürüzsüz bir vücuda sahip olabilirsiniz. Selülit görüntüsü bazı kişiler için can sıkıcı olabilir. Eda Taşpınar doğal at kılı fırçası ile artık selülit bir sorun olmaktan çıkıyor. Ciltteki kusurların iyileşmesi ve azalması için en önemli faktörlerden biri vücuttaki kan dolaşımının artmasıdır. Kan dolaşımı spor, yürüyüş gibi etkinliklerle artırılabileceği gibi masaj da oldukça etkili bir yöntemdir.

Her cilt tipine uygun içerikleriyle vücudunuzu yaza hazırlayacak Eda Taşpınar ürünleri ÇiçekSepeti’nde! Online alışverişe özel indirimleri kaçırmamak için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.