İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Edding

Edding, sahip olduğu geniş kırtasiye ürünleri ile Türkiye’de en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. İhtiyacınıza uygun kalem ve defter çeşitlerini Edding ürünleri arasında kolayca bulabilirsiniz. Hem okul hem de ofis kullanımı için gerekli olan kırtasiye malzemelerini satın alabilirsiniz. Kaliteli mürekkepler ve rengarenk tasarımlara sahip Edding marka kalem modelleri ile yaratıcılığınızı kağıt üzerine dökebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm Edding kırtasiye ürünlerini ÇiçekSepeti güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Kullanışlı ve Ergonomik Edding Ürünleri

Edding markası keçeli, tükenmez, marker ve highlighter kalem tasarımlarında kullanışlı ve estetik modellere sahiptir. Kalemlerin mürekkep sızdırmaması ve kalem gövdesinin kolayca kavranabilmesi kullanım kolaylığı açısından avantajlıdır. Edding birbirinden güzel kalem tasarımlarıyla hem çocukların hem de yetişkinlerin rahatça yazı yazmasını sağlar. Rengarenk mürekkepler, yaratıcı çizimler yapmanıza imkan tanıyarak öğrenme sürecini keyifli hâle getirir. Aynı zamanda kalemlerde kullanılan su bazlı malzemelerin temizliği de kolaydır. Kıyafetlerin ya da yüzeylerin lekelenmesi durumunda onları silerek kolayca temizleyebilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Edding Kırtasiye Ürünlerine Sahip Olun

Uygun fiyatlı Edding ürünleri arasından kullanım amacınıza uygun kaliteli modelleri tercih edebilirsiniz. Çizim, boyama ya da işaretleme konusunda özelleşmiş farklı kalem çeşitlerini satın alabilirsiniz. Outlet Edding ürünleri ya da yeni sezon Edding kırtasiye malzemeleri içinden hem kendiniz hem de çocuğunuz için kullanışlı ürünleri sipariş verebilirsiniz. Boyama amaçlı kullandığınız ürünlerde farklı uç seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Çizim ve vurgulama malzemeleri ile okuduğunuz metinlerdeki önemli bilgileri işaretleyebilirsiniz.

İndirimli Edding Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Edding fiyatları belirlenirken kalem tasarımları ve mürekkep özellikleri öne çıkar. ÇiçekSepeti’nden yapacağınız online alışverişlerde Edding kampanya ve indirim fırsatlarından faydalanarak uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Hem ofiste hem de okulda kullanım kolaylığı sağlayacak kırtasiye ürünlerini ÇiçekSepeti güvencesiyle satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey online siparişinizi bir an evvel gerçekleştirmek.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.