İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ednet ÇiçekSepeti’nde!

Ednet ekibi sizin için en yüksek teknik düzeyde araçlar, mobilite ve akıllı ev ürünleri geliştirir. Trendleri belirleme konusunda mutlak iradeye sahip tasarımcılar, mühendisler, programcılar ve yaratıcı ekibiyle Ednet, ihtiyacınız olan tüm ürünlere imzasını atar.

Ürünleriyle günlük hayatı sizin için kolaylaştıran, sizi destekleyen, size güvenlik hissi veren, eğlenceli ve bir servete mal olmayan Ednet, ÇiçekSepeti’nde!

Evinizdeki Konforu ve Kontrolü Ednet’le Arttırın

Ednet ürünleri, siz hareket halindeyken evinize göz kulak olur. Bir sorun olduğunda sizinle iletişime geçerek size her zaman güvenlik hissi verir. Geniş ürün yelpazesindeki ürünleriyle evinizi gerçek anlamda iyi hissettiren bir yer haline getirir. Işığı, sıcaklığı ve sesi tam istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra, tüm Ednet rünleri enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Bu hem bütçeniz ve hem de gezegenimiz için iyidir. Kablo ve adaptörler, ofise ve bilgisayar aksesuarları, video ve ses ekipmanları ve akıllı ev sistemleriyle Ednet, ÇiçekSepeti’ne özel kampanyalarla ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Ofiste ya da evde, her türlü çalışma ortamında ihtiyacınız olabilecek ürünleri tasarlayan Ednet, kullanım ömrü uzun ve ergonomik tasarımlarıyla hayatınızı her adımda kolaylaştırıyor. Siz de bu konforu yaşamak için ÇiçekSepeti aracılığıyla indirimli Ednet ürünlerini keşfedebilirsiniz.

Evinizin konforunu terk etmeden, kapınıza teslim edilecek Ednet ürünlerini satın almak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret etmeniz yeterli!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.