Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Eğitici Oyun Setleri

Çocuklarınız için hayal ettiğiniz hediye fikirlerinden olan eğitirken eğlendiren oyun setleri ÇiçekSepeti'nde beğeninize sunuluyor. Her yaştaki çocuğun gelişimsel ihtiyaçlarına uygun tasarıma sahip oyuncaklar ve oyun setleri, en değer verdiğiniz varlıkların dünyayı keşfetme yolculuklarında onlara eşlik etmeye hazır. Ahşap, büyük boy satranç takımından, eğitici tak çak oyuncağına uzanan bir yaş aralığına hitap eden oyun setleri, geniş çaplı bir eğitsel kapasiteye sahip.

Eğlenceli Bilim

8-12 yaş aralığının bilimsel çalışmalara eğlenceli bir başlangıç yapması için uygun hediye fikirleri arasında yer alan çocuklar için bilim deney seti oyuncakları, gerçek laboratuvar hissini yaşatıyor. Çeşitli bilimsel ve kimyasal deneyim bir arada sunulduğu eğlenceli deney seti içerdiği bakır sülfat, tartarik asit gibi kimyasal maddelerle çocukları kimyanın büyülü dünyasıyla tanıştırıyor. Ölçüm kapları ve deney tüpleri gibi laboratuvar gereçlerini kullanırken ölçü ve oran gibi matematiksel kavramlarla düşünmeye de teşvik eder.

Eğitici robot bilim laboratuvarı robot başlangıç setleri, programlama yoluyla robotların ve kodlamanın tüm sırlarını keşfetmek için olağanüstü bir laboratuvar sunuyor. 200’den fazla bileşen içeren robot bilim laboratuvar setleri, farklı görevleri yerine getiren robotlar oluşturma fırsatı vererek çocuğunuzla birlikte eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilir. Fantastik tasarımlar oluşturup programlama yaparak cisimleri havaya kaldırabilen veya bir cismi masadan aşağıya doğru itebilen robotlar oluşturabilirsiniz. Uzman programcı olmanın en eğlenceli yolunu robot setleri sayesinde keşfedebilirsiniz.

Beden farkındalığı gittikçe artan ve derinleşen çocukların doğru bilgiye ulaşmalarını sağlamak, vücut maketli eğitici oyuncak doktor seti materyali ile mümkün. Bilime meraklı çocuklar için özel olarak tasarlanmış, büyük boy vücut maketi setleri sayesinde çocuklar bedenleri ile ilgili sorulara yanıtlar bulabilir, kasların, organların yerlerini etkili biçimde öğrenebilir.

Motor Becerileri Destekleyen Eğitici Oyun Setleri

Aktivite masası veya mıknatıslı oltalı balık oyunu gibi erken çocukluk dönemi için el becerisine dayanan oyunlar, çocukların ince ve kaba motor becerilerini destekler. Gerçek bir balık tutma heyecanını yaşatan mıknatıslı olta oyuncakları, deniz canlıları figürleri ve havuzu ile birlikte keyfinizi ikiye katlar. Işıklı sesli elektronik mutfak seti ya da market arabası, buzdolabı gibi tekil oyuncaklarla tamamlanabilen ahşap mutfak seti hediyeleri ise çocukların hayallerinde yarattıkları küçük dünyaları zenginleştiren tasarımlara sahip.

Çocukluk çağı boyunca hem eğlenmenin hem de öğrenmenin unutulmayan anılarını oluşturan bisiklet hediyesi çocukları mutlu etmenin en garantili yolu olmaya aday. En sevilen çizgi dizi karakterlerinden Kral Şakir’in adını taşıyan bisiklet modelleri, yaz tatilinizi yeni maceralarla süslüyor. Mükemmel bir karne hediyesi olan iki tekerlekli bisiklet modelleri farklı jant boylarına sahip. Arka bagaj kutusu, jant kapağı, direksiyon kapağı ve zili gibi aksesuarları da bulunan bisikletler 5 ve üzeri yaşlardaki çocuklar için dengede durma, pedal çevirme, araçla mesafe kat etme gibi becerilerin gelişimi için destek sunuyor.

Küçük Dünyalar ve Rol Yapma Oyunları

Çocukları ambulansı, uçağı, portatif evi gibi set veya tekli oyuncaklarla Barbie’nin eğlenceli ve muhteşem dünyasıyla tanıştıran Barbie oyuncakları, rol yapma oyunlarının klasiklerindendir. Klasik puzzle setleri de ailenizle birlikte güzel ve kaliteli vakit geçirmenizi sağlayan oyunlardan biri olma özelliğini koruyor.

12 parçadan oluşan Minecraft oyuncak seti, Minecraft dünyasının meşhur kahramanlarının tehlikeli canavarlarla yaptıkları mücadeleleri çocukların gerçek dünyasına taşıyor. Oyuncak ayaklı ikili mikrofon, eğlenceli çocuk oyun gitarı gibi duyulara hitap eden müzikal oyuncaklar, çocukların kendi seslerini keşfetmelerine yardım etmenin yanı sıra, arkadaşları arasında sergiledikleri sahne performansları ile güven artırıcı bir etki sağlıyor.

ÇiçekSepeti’nde her bütçeye uygun seçenekler sunan, birbirinden eğlenceli ve eğitici oyun setleri siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz, oyun oynarken hem fiziksel hem zihinsel olarak aktif kalmanın eğlenceli yollarını ÇiçekSepeti ürünleri ile keşfedin!