Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Eğitim Ders Kitapları

Çocuklarınızın dikkat becerilerini geliştirmek, en zorlu sınavlara güçlü bir şekilde hazırlanmalarını sağlamak ya da genel kültürlerine katkı sunmak isterseniz ÇiçekSepeti’nde sayısız kaynak bulabilirsiniz. Seçenekler arasında yetişkinlere yönelik faydalı içeriklere sahip eğitim ders kitapları da yer alıyor. Dilediğiniz ürünü sipariş verebilir ve hızlı gönderim ayrıcalığından faydalanarak kütüphanenizi daha zengin bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Her Yaşa Özel Farklı Eğitim Ders Kitapları

Okuma ve yazmayı henüz öğrenen çocuklar için ya da okul öncesi döneme denk gelen yaş grupları için eğlenceli ve öğretici setler yer alıyor. Bu setler yaş gruplarına özel içeriklerle hazırlanıyor. Okul öncesi dönem için dikkat güçlendirme setleri oldukça ideal. Bu tarz setler renkli resimleriyle çocukların tüm dikkatini çekmeyi başarıyor. Setler içerisinde motor ve zihinsel becerileri geliştiren farklı egzersiz çalışmaları bulunuyor. Odaklanma, hızlı düşünme, sözel ifade becerisi gibi sayısız egzersizi çocuğunuzla birlikte uygulayabilirsiniz. Okula henüz başlayanlar içinse ilk okuma ve yazma setlerini tercih edebilirsiniz. Harfleri birer sembol haline getiren bu setler sayesinde çocuklar hem yazmayı hem de okumayı daha çok seviyor. Dokun, oyna ve öğren mottosuyla hazırlanan bu kaynaklar, çocukları eğlendirerek, çalışmaya yönlendiriyor. ÇiçekSepeti’nde yer alan, çocuklarınızın farklı becerilerini geliştirecek sayısız kaynak sayesinde ailece keyifli vakitler geçirmeniz de mümkün. Zengin içerikli setlere özel indirimlerle sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Zorlu Sınavlar İçin Gerekli Tüm Kaynaklar ÇiçekSepeti’nde

Eğitim hayatının her döneminde öğrencilerin karşısına çıkan zorlu sınavları daha kolay hale getirmek, çocuğunuzu ya da öğrencilerinizi bu sınavlara daha donanımlı bir şekilde hazırlamak isterseniz titizlikle tasarlanan test kitapları tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Test kitapları özellikle liselere ve üniversitelere giriş sınavlarında büyük fayda sağlıyor. Öğrencilerin soru çözme sürelerini kısaltıyor ve sınav ortamına hazırlanmalarını hızlandırıyor. Hemen hemen tüm ders alanlarıyla ilgili farklı test kitapları bulunuyor. Bu kaynaklar, sınavlarda daha önce sorulmuş olan zorlu sorular baz alınarak hazırlanıyor. Ancak tamamen orijinal soruları içeriyor. Biyoloji, matematik, tarih, yabancı dil ve Türkçe gibi en zorlu derslerin karmaşık konularını test kitapları sayesinde pekiştirmek mümkün. Kitapların içinde yer alan cevap anahtarları çocuğunuzun kendi hatalarını çabucak fark etmesini ve özellikle hangi konularda zayıf olduğunu anlamasını sağlıyor. ÇiçekSepeti’nde her derse özel test kitaplarını ve birkaç kaynağı bir arada sunan ekonomik set paketlerini bulabilirsiniz. İngilizce ders kitapları da bu kategori içinde bulabileceğiniz kitaplar arasında yer alıyor.

Ebeveynler ve Eğitimciler İçin Gerekli Kaynaklar

ÇiçekSepeti eğitimcilerin hayatını kolaylaştıracak ve ebeveynleri de daha donanımlı hale getirecek kaynakları büyük bir titizlikle seçiyor. Doğru kitaplara bu sayede ulaşabilir ve hem öğrencilerin hem de çocukların yaşadığı genel sorunları kolayca çözebilirsiniz. Seçenekler arasında öğrenme güçlüğü, özgüven eksikliği, iletişim sorunları ve dikkat bozukluğu gibi çok yaygın meseleler üzerine yazılmış kaynaklar bulunuyor. Bu kaynaklar uzun yıllara yayılmış araştırmalara ve uzman tecrübelerine yer veriyor. Bu sayede, öğrenme güçlüğü olan bir öğrenciyi nasıl tespit edebileceğinizi ya da çocuğunuzun neden özgüven eksikliği yaşadığını keşfedebilirsiniz. Kaynaklar içinde yaygın sorunları nasıl çözebileceğinize dair fikirler ve öneriler de yer alıyor. Henüz okul öncesi dönemde olan çocuklar için uzman pedagoglar tarafından hazırlanan kaynaklar da size rehber olmaya aday. Çocuğunuza doğru ile yanlış arasındaki farkları nasıl anlatmanız gerektiğini bilemiyorsanız pedagoglar tarafından hazırlanan eserleri inceleyebilirsiniz. ÇiçekSepeti yetişkinlere özel eğitim ve ders kitapları da sunuyor. Jeolojiden gıda mühendisliğine, fizyolojiden nükleer enerjiye, denizcilikten taşıt mekaniğine kadar sayısız alanda zengin bir skala içeren bu kaynakları da uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.