İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Egos ÇiçekSepeti'nde!

1991 yılından beri en sevilen ve en çok tercih edilen jöle markası olan Egos, kaliteli formülü ile saçlarınıza ihtiyacınız olan şekli vermenizi sağlıyor. Egos markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirmenize olanak sağlayan Egos markası, kaliteli formülü ile saçlarınızı şekillendirirken ağırlık yapmaz ve saçta kalıntı bırakmaz. Böylece istediğiniz görünüme kolayca kavuşabilir ve istediğiniz her an farklı şekillerde hareketlendirebilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı Egos ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Saçlarınıza Hareket Katan Egos Ürünleri

Yıllar içinde bir jöle markasından saç şekillendirici markasına dönüşen Egos markası; jöle, kuru şampuan, şekillendirici ürünleri ile her tarz kullanıma uygun. Günlük hayatınızda saçlarınızla dikkat çekmek istiyorsanız, Egos ürünleri ile saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Özel günlerinizde saçlarınızın bozulmaması ve bakımlı görünümünü kaybetmemesi için Egos marka jöle kullanabilirsiniz. İndirimli Egos ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Egos marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Egos ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Saçlarınızı şekillendirmek, sabitlemek ve bakımlı görünmesini sağlamak için Egos ürünlerini keşfedebilirsiniz. Siz de Egos ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Egos ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.